Zvárač / Zámočník - Nemecko (dlhodobá práca, nemecká prac. zmluva, ubytovanie zabezpečené, od 2800€/mesiac netto)

BEE Group, s.r.o.

Miesto práce
Chemnitz, Nemecko
Termín nástupu
priebežne
Od 20 EUR/hod.t.j. od 2800€ netto / mesiac + (bez nadčasov či práce cez sviatky)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame možnosti práce pre zváračov všetkých typov (TIG/WIG, MIG,MAG či elektróda) ako aj zámočníkov a montérov na nemeckú pracovnú zmluvu v Nemecku.

-dlhodobá práca na nemeckú pracovnú zmluvu
-zabezpečené ubytovanie (odpočítavané z
pridelených diét)
-práca zabezpečená celoročne
-možnosť obnoviť platnosť certifikátov či si spraviť nové v škole zvárania nášho partnera.
-možnosť čerpania záloh
-bezplatná asistencia počas vycestovania
-zimný a letný bonus
-možnosť využiť sociálne výhody nemeckej zmluvy (prídavky na deti a pod..)

V prípade záujmu je potrebné poslať životopisom v nemeckom jazyku + kópie Vašich certifikátov/skúšok na náš email.

Vhodné je nám rovno uviesť odpovede na nasledujúce otázky:
1) Kedy najskôr môžete nastúpiť do práce (vycestovať)?
2) Máte vlastné auto k dispozícií na vycestovanie?
3) Aká je Vaša momentálna znalosť nemeckého jazyka?
4) Vlastníte nejaké platné či neplatné certif. zvárania?
5) Je niekto, s kým by ste chceli vycestovať?

V prípade otázok nás kontaktujte.

Tel: +421 903 199 901
Email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť obsadzujúca zváračov, zámočníkov či montážnych pracovníkov do strojárskych spoločností na území Nemecka.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel / strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

zvárač , zámočník

Počet rokov praxe

1

- mať k dispozícií vlastné auto na
vycestovanie! (max.2 na jedno auto)
- mať financie na cestu do Nemecka a stravu
aspoň na prvý týždeň (možnosť čerpať zálohy)
- byť flexibilný na lokalitu práce v Nemecku
- mať predošlú prax a byť ochotný pracovať v
tíme či dvojici
- znalosť nemeckého jazyka výhodou (postačia aj základy)
- ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke

Sme mladá, dynamická a progresívna personálna agentúra zameraná na recruiting, head-hunting, personálny leasing, brigády a poradenstvo. Naša pôsobnosť zahŕňa výrobný a nevýrobný sektor pričom naším cieľom je neustále zlepšovanie pracovných podmienok našich zamestnancov ako aj zodpovedné plnenie požiadavok našich klientov načas a s profesionálnym prístupom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4268444  Datum zveřejnění: 12.1.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 20 EUR/hod.