Specialista klientského servisu

BeeMedia, s.r.o.

Místo práce
Ostrava-město, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihned nebo dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 53 000 Kč/měsícatraktivní bonusová složka vyplácena na měsíční bázi dle předem stanovených kritérií

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nové členy do týmu klientského servisu v moderní etablované společnosti.
Nabízíme práci na HPP na dobu neurčitou s fixním platem a atraktivním systémem bonusů vyplácených na měsíční bázi.
Práce online (počítač a telefon) v prostředí moderních kanceláří, po zapracování rovněž možnost práce z domova.
Jedná se o kontakt s klienty, kteří projevili zájem o služby, klienty dostanete přiděleny. Jedná se o telefonické konzultace dotazů od klientů včetně identifikace jejich potřeb, příprava nabídek pro klienty a administrativa spojená s klientskou péčí.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, po zapracování možnost i práce z domova, dovolená na víc nad rámec zákona, stravenky, propracovaný systém dalšího vzdělávání

Informace o náboru

v případě zájmu prosím zašlete Váš profesní životopis na: [email protected], případně se ozvěte telefonicky na číslo 775706466

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

pojišťovnictví, bankovnictví

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Praxe na pozici/v oblasti

praxe v oblasti pojišťovnictví výhodou nikoliv podmínkou

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

velmi dobré komunikační schopnosti, smysl a cit pro detail, silná orientace na zákazníka a schopnost dotahovat věci do konce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

poradenská a konzultační činnost
ID: 4022116  Datum zveřejnění: 18.1.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc