Mechanik - motorář

BU Power Systems s.r.o.

Místo práce
Beranových 65, 19902 Praha 9, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.03.2018
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 32 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká

Práce v malém a výkonném servisním týmu firmy zastupující tradičního britského výrobce motorů Perkins (skupina Caterpillar) v ČR od roku 1993. Naše činnost se uskutečňuje ve vlastním servisním středisku v Praze 9 - Letňanech i v terénu u zákazníků.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám můžeme nabídnout
•velmi dobré platové ohodnocení (fixní, osobní ohodnocení, bonusy, diety)
•zahraniční zaškolení
••získání odborných znalostí a zkušeností v sehraném a vysoce kvalifikovaném pracovním týmu

bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, firemní akce, možnost si napracovat hodiny

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

mechanik, opravář

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
- vyučení v oboru mechanik - motorář či podobném
- znalost a orientace v oblasti diagnostiky motorů
- odborná praxe v oboru
- časová flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

BU Power systems, s.r.o., je výhradním dovozcem motorů Perkins (Caterpillar), dodavatelem servisu, náhradních dílů a spotřebního materiálu, plus dovozcem a prodejcem lodních motorů Solé

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3316019  Datum zveřejnění: 21.2.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 - 32 000