Reagujte bez životopisu

Obchodně-Projektový Manažér

BENAX SERVICE s.r.o.

Místo práce
Německo (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 100 000 Kč/měsícProvize z probíhajících zakázek, provize ze sjednání nových obchodů a podíl na zisku firmy ročně

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vytvářet, plánovat a aktivně vést projektové stavební týmy na hrubých stavbách nebo fasádách, nebo svářečů a elektrikářů, dle vaši dosavadní praxe pro německé klienty
• Aktivně vyhledávat nové možnosti spolupráce
• Připravovat časový odhad projektů a plynule navazovat na následující projekty
• Analyzovat, řídit možná rizika a řešení problému s úsměvem
• Komunikovat s klientem, mistry na stavbě a s pracovníky
• Řídit a optimalizovat produktivitu práce, kapacity a režijní náklady
• Rozvíjet obchodní vztahy se stávajícími klienty
• Vytvářet, plánovat a aktivně vést projektové týmy

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Být součástí firmy, která roste, je inovativní a vydala se cestou svobodného řízení
• Podíl na zisku firmy vyplácený měsíčně a ročně
• Vzdělávací kurzy a workshopy profesního i osobního růstu
• Realizaci Vašich dobrých nápadů, které budete chtít v praxi vyzkoušet
• Koučing
• Podporu kolegů
• Flexibilní pracovní dobu
• Home-office podle potřeby
• Základnu v Trutnově

Plat: Fix 20 000 Kč brutto s možností dalšího růstu + provize z probíhajících zakázek + provize ze sjednání nových obchodů a podíl na zisku firmy ročně. Odměna možná při plnění plánu od 3000–5000 EUR měsíc.
Nástup: Staň je součástí našeho týmu nejlépe ihned nebo po dohodě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

Stavební, elektro nebo strojírensky

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Mít manažerskou řídící praxi na obdobné pozici alespoň 3 roky a k tomu znalost jednoho z oboru STAVBY, SVAŘOVÁNÍ a ELEKTRO
• Umět vést sebe i ostatní
• Umět plánovat čas a organizovat kroky projektu
• Umět stanovit priority a zabývat se více věcmi najednou, flexibilita
• Aktivně využívat denně němčinu
• Být aktivní řidič/ka, kterého baví cestovat
• Mít „obchodního ducha“ a vidět obchodní příležitosti a rozvíjet je
• Být v souladu s našimi firemními hodnotami, kterými jsou: zdravý rozum, tým, růst, důvěryhodnost a elán
• Být odolný vůči stresu a mít smysl pro humor
• Být zaměřený na výsledek

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Cílem BENAX je dlouhodobě pomáhat spolehlivým a kvalifikovaným řemeslníkům najít uplatnění v tuzemsku a zahraničí v oblasti stavebnictví a strojírenství ve spolupráci s našimi osvědčenými partneři.
Vracíme řemeslu prestiž.
ID: 4064963  Datum zveřejnění: 20.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc