Pracovník recepcie hotela v Rakúsku

beneficium s.r.o.

Miesto práce
Semmering, Rakúsko
Termín nástupu
20.12.2018
1590 €. Platové ohodnotenie nad rámec kolektívnej zmluvy je možné v závislosti od kvalifikácie a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta Sporthotel v rakúskom Semmeringu hľadáme sympatického recepčného, alebo recepčnú
Náplň práce:
- starostlivosť o hostí, check in/out
- vybavovanie rezervácií
- korešpondencia a fakturácia
- riešenie reklamácií
- pokladňa, uzávierky a denné výkazy

- príjemné pracovné prostredie
- bezplatné stravovanie počas pracovnej doby
- ubytovanie
- práca na rakúsku pracovnú zmluvu
- Mzda 14 x ročne

V prípade záujmu o inzerovanú pozíciu nám zašlite štruktúrovaný životopis v nemeckom, alebo slovenskom jazyku.

Vaše osobné údaje chránime v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z Kandidát dáva spoločnosti beneficium s.r.o. svoj výslovný súhlas so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách, ktoré jej dobrovoľne a osobne v súvislosti s vypísaným výberovým konaním zaslal.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Náš klient prevádzkuje 3* hotel v lyžiarskom stredisku Semmering.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, hotelierstvo

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

1

- vzdelanie v oblasti obchodu, alebo cestovného ruchu
- prax na podobnej pozícií
- výborné komunikačné zručnosti
- flexibilita, organizačné schopnosti
- zodpovednosť a schopnosť samostatne pracovať
- ochota pracovať aj počas víkendov a sviatkov

Spoločnosť za zaoberá poskytovaním poradenských a sprostredkovateľských služieb v oblasti HR pre prácu v Rakúsku.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3560341  Datum zveřejnění: 14.12.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1590 €. Platové ohodnotenie nad rámec kolektívnej zmluvy je možné v závislosti od kvalifikácie a skúseností.