Konstruktér forem

BENET AUTOMOTIVE s.r.o.

Místo práce
Chobotecká, Čejetice, Mladá Boleslav, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.08.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovník se podílí na provedení a návrhu vývojových a konstrukčních prací při realizaci zakázky jeho definici a následné realizaci.

Prováděné činnosti:
1. Analýza vstupních dat vývojové nebo konstrukční zakázky.
2. Zabezpečuje všechny úkoly vyplývající z normy ČSN EN ISO 9001 : 2009, v oblasti své působnosti.
3. Samostatné řešení dílčích úkolů na zakázce.
4. Provádění vývojových nebo konstrukčních prací při realizaci zakázky.
5. Vypracování technických popisů a návodů k používání výrobků.
6. Provádění odhadu pracnosti na zakázce.

Zaměstnanecké výhody, benefity

5 týdnů dovolené, stravenky (110 Kč/den), věrnostní prémie, bonusy, systém patronace (10.000 Kč za doporučení nového kolegy)

Informace o náboru

Pro zařazení do výběrového řízení, nám prosím zašlete váš strukturovaný životopis

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Znalost výrobních procesů a požadavků na systém jakosti (ISO, VDA, QS, TS)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Výroba pro automobilový průmysl - vstřikování PUR RIM (Rapid Injection Moulding), vstřikování pomalého systému PUR a vstřikování termoplastů (PP, ABS, PA, atd.). Lakování dílů jak v automatickém provozu, tak ruční aplikací v jednovrstvém až třívrstvém konceptu. Aplikace nalakovaných finálních dílů lepením přímo na karoserii kompletního vozu. Výroba kompozitních (laminátových, karbonových) dílů, při které využíváme technologii PREPREG. Konstrukci dílů stejně jako designové návrhy řešíme vlastními vývojovými kapacitami ve formátu CATIA.
ID: 3438436  Datum zveřejnění: 3.7.2018