Obchodní zástupce pro kraje: Jihočeský, Stredočeský

Bercoff Klember CZ s.r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj, Středočeský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
20.11.2018
Mzdové podmínky (brutto)
základná hrubá mzda od 22.000CZK + pohyblivá částka

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Zodpovědnost za prodej v přideleném regiónu
- Každodenní aktívni komunikace se zákazníky
- Získavaní nových zákazníku
- Pravidelný report o výsledcích z terénu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zázemí stabilní Slovenské potravinářske společnosti, zabívající se výrobou čajú
- Možnost vzdělávaní a profesního rozvoje
- Zaměstnanecké výhody, služební auto aj na súkromní účely, mobil
- Zajímavé platové podmínky

Informace o náboru

Životopisy zasílejte na e-mailovu adresu: [email protected]
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost BERCOFF KLEMBER CZ, s.r.o., Golčova 486, 148 00 Praha-Kunratice, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

prodej rychloobrátkového zboží

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Skušenosti s prodejem rychloobrátkového zboží, min. 1.rok prax
Dobré vyjednávací schopnosti
Odolnosť vůči stresu, asertivita
Smysl pro zodpovědnost, pečlivost
Časovou flexibilitu
Užívateská znalost PC
ŘP sk.B, aktívni řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Bercoff Klember CZ je společností, která distribuje slovenskou značku čajů KLEMBER. Výrobce Klember je druhým největším výrobcem čajů na Slovensku.
ID: 3505761  Datum zveřejnění: 5.11.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: základná hrubá mzda od 22.000CZK + pohyblivá částka