Reagujte bez životopisu

Konzultant do kanceláře, HPP - Obchodník

Bernstein Bank GmbH

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
05.06.2020
Mzdové podmínky (brutto)
29 000 - 45 000 Kč/měsícprémie, bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš práci ve stabilním finančním sektoru a ve společnosti, která roste i v těžkém období koronaviru? Chceš být svým vlastním pánem a vydělávat opravdu zajímavé, a zasloužené peníze? Chceš si vybudovat pasivní příjem, který tě zajistí dlouhodobě? Vidíš smysl v tom, že budeš pomáhat lidem ve svém okolí? Chceš nám pomoci změnit finanční služby?

Hledáme právě tebe!

Kariéra u nás znamená dlouhodobý růst a stabilní příjem i díky příjmu z minulých obchodů…

Co budete dělat:

Komunikace s klienty, kteří sami projevili zájem o naše produkty
zajištění kompletního servisu a požadavků klienta vyřizování komunikace se stávajícími i novými klienty
Budovat a dále rozvíjet velmi dobré obchodní vztahy se zákazníky firmy
Podporovat klientské požadavky, registrovat zákazníky
Evidovat dokumenty v systému CRM
Účast na firemních seminářích a školeních
Pokud jsme Vás zaujali, velmi rádi si o nabídce práce s Vámi popovídáme

Zaměstnanecké výhody, benefity

U nás se nemusíš bát, že přijdeš o práci

Zázemí stabilní společnosti v Praze
Motivační mzdové ohodnocení s možností nadstandardních výdělků (po zapracování, v průměru (FIX + bonusy)
Moderní a atraktivní pracovní prostředí
Práci v příjemném pracovním týmu, občerstvení na pracovišti zdarma
Možnost zajímavého osobního a profesního rozvoje – pozice s kariérním růstem
A v neposlední řadě Tě čeká náš pohodový tím, se kterým si užiješ i spoustu zábavy- Christmas a Barbeque Party
Služební telefon a služební pc
Nástup možný IHNED, dle dohody s kandidátem
Úspěšní kandidáti po nástupu absolvují velmi podrobné zaškolení, získávají profesionální vedení, a možnost profesního rozvoje – tedy vhodné i pro případné absolventy, či kandidáty bez praxe.

Informace o náboru

Neváhej a zkus to s námi! Jsme jako rodina! :)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

peněžnictví, bankovnictví, telekomunikace

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Tebe očekáváme?

SŠ vzdělání
Český – rodný jazyk
Chuť stát se dobrým obchodníkem
Výborné komunikační schopnosti
Prozákaznickým přístup
Znalost MS Office