Obchodník s kryptoměnami - i bez praxe

Bernstein Bank GmbH

Místo práce
Pražákova, Brno-střed-Štýřice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
18 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- komunikaci se stávajícími a případnými potenciálními klienty (telefonicky, e-mailem, v sídle společnosti)
- reporting a zpětnou vazbu manažerovi
-aktivní spolupráce se zkušenějšími kolegy
- práce s interní databází, evidence dat
-aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
- kandidátům nabízíme velmi podrobné zaškolení, možnost profesního růstu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí jedné z nejúspěšnějších mezinárodních společností v oboru, proto se o práci nebudete muset bát
- garantovanou FIXNÍ MZDU + bonusy, takže si můžete kdykoliv přilepšit
- krásny výhled z budovy AZ Tower na celé město
- přátelské a profesionální vedení
- zajímavá, různorodá a zodpovědná práce s možností významného profesního růstu
- možnost nastartování nové kariéry – získání pracovních zkušeností i pro kandidáty bez praxe
- široká možnost osobního a profesního rozvoje
- nástup možný IHNED, dle dohody s kandidátem

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min ukončené SOU/ SŠ vzdělání (výuční list, maturita)
- schopnost týmové práce
- komunikační a prezentační dovednosti
- aktivní zájem o profesní a budoucí kariérový růst v rámci společnosti
- cizí jazkyk výhodou (španělština, angličtina, němčina) - nikoliv podmínkou
- nástup možný IHNED, případně dohodou
-čistý rejstřík trestů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme finanční společnost, která se zabývá online marketingem a investičními službami skrz naší platformy.
ID: 3919715  Datum zveřejnění: 16.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 18 000 Kč/měsíc