Reagujte bez životopisu

Finanční sektor - Klientský pracovník, Asistent

Bernstein Bank GmbH

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
01.07.2020
Mzdové podmínky (brutto)
29 000 - 55 000 Kč/měsícodměny, bonusy a provize

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Žádný učený z nebe nespadl, a my Ti proto poskytneme veškerou podporu a zaškolení, možnost profesního vzdělávání a prostor pro stálé zlepšování.

Nemáš žádné pracovní zkušenosti?
Jsi komunikativní?
Ovládáš základní znalost práce na PC?
Umíš zvednout telefon a volat?
Přidej se k nám!
Co budete dělat:
komunikace s klienty, kteří sami projevili zájem o naše produkty
zajištění kompletního servisu a požadavků klienta vyřizování komunikace se stávajícími i novými klienty
budovat a dále rozvíjet velmi dobré obchodní vztahy se zákazníky firmy
podporovat klientské požadavky, registrovat zákazníky
evidovat dokumenty v systému CRM
účast na firemních seminářích a školeních

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout?
zázemí jedné z největších společností v oblasti zprostředkování v ČR
motivační programy a zajímavé soutěže o atraktivní ceny
různorodou práci s jistotou budoucího profesního růstu
velmi nadstandardní mzdové ohodnocení (po zapracování, v průměru (FIX + bonusy)
práci na plný úvazek na hlavní pracovní poměr
možnost „nastartování“ budoucí kariéry – dle svých schopností a pracovitosti

Informace o náboru

Na inzerát určitě odpovězte, i když splňujete „jen“ 70 až 80 % požadavků. Pokud vás daná práce láká, byla by vážně škoda si ji nechat utéct.
Situace v našem státě je velmi těžká, ale přesto Vám chceme dát šanci u nás pracovat, proto nám neváhejte zaslat Váš životopis.
Naši manažeři se s Vámi dohodnou na dalším postupu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

bankovníctví

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co bychom si chtěli přečíst ve Vašem CV?
min. ukončené SŠ vzdělání nebo SOU
profesionální vystupování
spolehlivost, odpovědnost, loajalitu
aktivní zájem o profesní a kariérový růst
znalost práce na PC
komunikativnost
týmové spolupráce
chuť osobně se zdokonalovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme finanční společnost, která se zabývá online marketingem a investičními službami skrz naší platformy.
ID: 3927593  Datum zveřejnění: 22.6.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 29 000 Kč/měsíc