Reagujte bez životopisu

Konzultant do kanceláře, HPP

Bernstein Bank GmbH

Místo práce
Praha 4, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
08.07.2020
Mzdové podmínky (brutto)
29 000 - 50 000 Kč/měsíc13.plat, bonusy, prémie, 5 týdenní dovolená

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Tato pozice je vhodná zejména pro studenty který právě skončily střední a vysokou školu!
Chceš být svým vlastním pánem a vydělávat opravdu zajímavé, a zasloužené peníze? Chceš si vybudovat pasivní příjem, který tě zajistí dlouhodobě?
Chceš práci ve stabilním finančním sektoru a ve společnosti, která roste i v těžkém období koronaviru?
Hledáme právě tebe!
- Komunikace s klienty, kteří sami projevili zájem o naše produkty
- Podporovat klientské požadavky, registrovat zákazníky
- Zajištění kompletního servisu a požadavků klienta vyřizování komunikace se stávajícími i novými klienty

Zaměstnanecké výhody, benefity

U nás se nemusíš bát, že přijdeš o práci!
- Zázemí stabilní společnosti v Praze
- Moderní a atraktivní pracovní prostředí
- Služební telefon a služební pc
- Práci v příjemném pracovním týmu, občerstvení na pracovišti zdarma

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Praxe na pozici/v oblasti

bankovnictví

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Tebe očekáváme?

- SŠ vzdělání
- Český – rodný jazyk
- Znalost MS Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme finanční společnost, která se zabývá online marketingem a investičními službami skrz naší platformy.
ID: 3932342  Datum zveřejnění: 2.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 29 000 Kč/měsíc