Reagujte bez životopisu

Asistent v makléřské společnosti - absolventy pozor!

Bernstein Bank GmbH

Místo práce
Praha 4, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
08.07.2020
Mzdové podmínky (brutto)
Od 29 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nemusíte se bát, že vzhledem k restrikcím týkajícím se koronaviru přijdete o možnost si najít novou práci – snů!
Jsme s Vámi!
Spojuje nás přátelská atmosféra, lidský přístup a chuť být nejlepší v oboru a o krok před ostatními.
Přidejte se k nám i Vy!
Náplň práce:

Pracovat budeš od pondělí do pátku
Nebojíš se oslovovat potenciální klienty?
Telefonická komunikace s klienty, kteří již sami projevili zájem o naše produkty (nejedná se –o volání na studené kontakty.
Voláme jen klientům, kteří si na našich internetových stránkách udělali registraci.
Administrativa spojená s hovory a požadavky zákazníků
Zodpovídání dotazů stávajících zákazníků
Vedení administrativy a používání systém – CRM
Komunikace je telefonická a mailová

Zaměstnanecké výhody, benefity

PROČ SE TI U NÁS BUDE LÍBIT?

Protože chceš víc – víc pro sebe a pro klienty, s kterými budeš komunikovat
Vypracujete se mezi seniorní obchodníky a získáte příležitost školit ostatní kolegy.
Na začátku spolupráce Vám vše potřebné vysvětlí a ukáží zkušení kolegové
Samozřejmostí je občerstvení na pracovišti a skvělá občanská vybavenost
Možnost seberealizace a uplatnění nápadů a nových řešení
Velmi zajímavé motivační ohodnocení – možnost nadstandardního mzdového ohodnocení
Možnost velmi zajímavého a výrazného osobního a profesního rozvoje
Motivační finanční ohodnocení

Informace o náboru

Hledáme komunikativního člověka se zájmem o dlouhodobou spolupráci
Alespoň malá zkušenosti z oblasti call centra, obchodu nebo zákaznické péče
Práce v týmu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jak si vás představujeme?

Min. SŠ vzdělání s maturitou (vhodné i pro absolventy)
Pokročilá znalost práce s PC (Excel, Word)
Příjemné a reprezentativní vystupování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme finanční společnost, která se zabývá online marketingem a investičními službami skrz naší platformy.
ID: 3932739  Datum zveřejnění: 3.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 29 000 Kč/měsíc