Reagujte bez životopisu

Budoucí Makléř (Sales)

Bernstein Bank GmbH

Místo práce
Praha 4, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
29 500 - 49 500 Kč/měsícFIX, bonusy, prémie, 13 plat

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Aktuální obsah inzerátu

Naše pobočka se taky nachází v České republice v Praze, v Ostravě a v Brně.
Částečně fungujeme v administrativě, občas píšeme a tvoříme.
Pro naše klienty jsme kotvou, o kterou mohou opřít svou kocábku při své plavbě životem. Sami pro sebe a pro ty, které baví na sobě pracovat a žít s elánem, jsme přístavem.

A hledáme dalšího mezi nás:

Někoho, kdo má rád lidi, nevyhýbá se kontaktu s nimi a umí jim dát svou pozornost. Takový člověk umí pohladit přes telefon, i když to nikdy nezkoušel.
Někoho, koho baví na sobě pracovat a rozvíjet svůj potenciál mimo škatulku jedné pozice.
Někoho, kdo umí vzít za práci. Umí se bavit, smát a hledá lidskou firmu k zakotvení.
Někoho, kdo chce mít práci, která dává smysl, naplňuje, rozvíjí a baví…
Smysl právě v tom, že Ti, kdo nás poznají, říkají, že školíme lidství!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout?

zázemí jedné z největších společností v oblasti zprostředkování v ČR
smlouva na dobu neurčitou - HPP nebo IČO
motivační programy a zajímavé soutěže o atraktivní ceny
různorodou práci s jistotou budoucího profesního růstu
velmi nadstandardní mzdové ohodnocení (po zapracování, v průměru (FIX + bonusy)
práci na plný úvazek na hlavní pracovní poměr, pracovní doba po/pia 8:30- 17:30
možnost „nastartování“ budoucí kariéry – dle svých schopností a pracovitosti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co bychom si chtěli přečíst ve Vašem CV?

min. ukončené SŠ vzdělání nebo SOU
profesionální vystupování
spolehlivost, odpovědnost, loajalitu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme finanční společnost, která se zabývá online marketingem a investičními službami skrz naší platformy.
ID: 3940120  Datum zveřejnění: 20.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 29 500 Kč/měsíc