Reagujte bez životopisu

Telefonická podpora pro klienty- vhodné pro absolventy

Bernstein Bank GmbH

Místo práce
Praha 4, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
1.8.2020
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsícFIX+ bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň Práce:

o Komunikace s klienty, kteří se registrovali přes internetové kampaně a externí centra
o Zajištění kompletního servisu a požadavků klienta
o Vyřizování komunikace se stávajícími i novými klienty
o Účast na firemních seminářích a školeních
o Budování a rozvíjení vztahů s klienty
o Evidovat dokumenty v CRM systému
o I nějaká ta administrativní agenda a vyhotovení reportů tě u nás nemine

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO TI NABÍZÍME:

o Perfektní vzdělávací systém budující tvé dovednosti, pracovní etiku a zdravé sebevědomí.
o Zkušené a sympatické manažery, kteří ti pomohou stát se mistrem ve své práci.
o Spravedlivý kariérní systém, který ti umožní růst hned jak na to máš.
o Super partu kamarádů-kolegů, kteří tě podrží a časem se stanou bez nadsázky tvou druhou rodinou.
o Nástupní fix 30.000 Kč + bonusy až 70.000 Kč.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jak si Vás představujeme?

o máte aktivní zkušenost s komunikací se zákazníky
o nebojíte se pracovat samostatně i v týmu
o dokážete aktivně řešit požadavky klientů
o nedělá vám problém pracovat na více projektech současně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme finanční společnost, která se zabývá online marketingem a investičními službami skrz naší platformy.
ID: 3943727  Datum zveřejnění: 28.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc