Obchodník po telefonu s okamžitým kariérním růstem

Bernstein Bank GmbH

Místo práce
Pražákova 1008, Brno-střed, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
18 000 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Umíš telefonovat? Je pro tebe komunikace s lidmi jednou z hlavních předností? Nebojíš se zvednout telefon a zavolat klientům, kteří mohou mít zájem o naše služby? Umíš správně argumentovat? Dokážeš prodat písek na poušti? Chceš začít konečně vydělávat pořádné peníze a stát se finančně nezávislým?

Tak hledáme právě Tebe!

Náplň práce:
- budování vztahů a partnerství s klienty, sjednávání osobních schůzek a udržování vazeb telefonickou formou
- support klientských požadavků, registrace zákazníků
- spolupráce se zkušenými kolegy v teamu
- aktivní růst v rámci společnosti - účast na školení, zkouškách, zahraničních stážích
- evidence dokumentů v CRM systému

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nadstandardní finanční ohodnocení (FIX + bonusy) po krátkém zapracování
- možnost kariérního růstu pro ambiciózní jedince
- velmi moderní a atraktivní pracovní prostředí v nejvyšší budově ČR
- mladý a energický kolektiv
- občerstvení na pracovišti
- vzdělávání a další rozvoj odborných dovedností a znalostí
- nástup možný IHNED

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenosti s komunikací po telefonu
- samostatnost, spolehlivost a energické nasazení
- uživatelskou znalost práce na PC - velmi lehká administrativní činnost
- dochvilnost a aktivní přístup k práci
- trestní bezúhonnost
- chuť stát se profesionálem v oboru - jde o junior pozici s budoucím kariérním růstem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme finanční společnost, která se zabývá online marketingem a investičními službami skrz naší platformy.
ID: 3947940  Datum zveřejnění: 7.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 18 000 Kč/měsíc