Reagujte bez životopisu

Pohodový kolega do kanceláře

Bernstein Bank GmbH

Místo práce
Praha 4, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
7.9.2020
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 55 000 Kč/měsícHPP, bonusy, 13.plat

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás u nás čeká:

* Přímý kontakt se zákazníky
* Udržování komunikace a podílení se na budování dobrých vztahů se stávajícími i novými zákazníky
* Aktivní monitoring
* Spolupráce s ostatními odděleními společnostmi
* Profesionální reprezentace a propagace
* Práce v teamu – spolupráce
* Profesní růst – prohlubování znalostí
* Administrativní činnost – reporting, CRM systém

Zaměstnanecké výhody, benefity

U nás se nemusíš bát, že přijdeš o práci:

* Společnost v Praze
* FIX + bonusy
* Moderní a atraktivní prostředí
* Práci v příjemném pracovním týmu
* Občerstvení na pracovišti zdarma
* Pozice s kariérním růstem
* Christmas a Barbeque Party
* Služební telefon a služební pc
* Nástup možný IHNED

Informace o náboru

Průměrně si u nás můžete vydělat 40.000czk, ale není problém se dostat mezi ty nejlepší obchodníky, kteří si u nás vydělají až 60.000 czk.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

28.9.2020 (zbývají ještě 3 dny)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Naopak uvítáme:

* Minimálně SŠ vzdělání
* Cold cally
* Orientace na výsledek
* Talent přesvědčovat
* Organizační a komunikační schopnosti
* Reprezentativní vystupování
* Znalost MS Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Bernstein Bank je německá soukromá banka. Naše sídlo se nachází v centru Mnichova, v Maximilianstrasse. Naší hlavní činností je makléřství na kapitálových trzích, kde se specializujeme na obchodování s devizami a deriváty.
Bernstein Bank je jedinou regulovanou institucí v Německu, která má vlastní aktivní licenci na provozování serverové technologie MetaTrader 4.

Kromě přísné regulace jako německá banka máme také licence k poskytování bankovních a finančních služeb ve všech zemích EU. Díky tomuto rámci jsme optimálně umístěni pro soukromé a institucionální klienty po celém světě. Naši klienti oceňují vysoký standard bezpečnosti a kvality služeb v německém finančním centru.
Naše pobočka se taky nachází v České republice v Praze, v Ostravě a v Brně.
Částečně fungujeme v administrativě, občas píšeme a tvoříme.
Pro naše klienty jsme kotvou, o kterou mohou opřít svou kocábku při své plavbě životem. Sami pro sebe a pro ty, které baví na sobě pracovat a žít s elánem, jsme přístavem.

Maximilianstr. 13
80539 Munich
Německo

Kontakt

Kontaktní osoba: Julie Šipková
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když pošlete žádost.
Poslat žádost společnosti
ID: 3956973  Datum zveřejnění: 25.8.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc