Reagujte bez životopisu

Hledáme kolegu do našeho týmu - M/Ž až 40.000 Kč (Junior Konzultant)

Bernstein Bank GmbH

Místo práce
Praha 4, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Mzdové podmínky (brutto)
22 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náš klient, mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí na trhu, hledá do svého stávajícího teamu příjemné a komunikativní Konzultanti.
Váš den bude plný:

* telefonické a emailové komunikace s klienty (podpora klientů /ne prodej)
* práce s interním systémem CRM
* marketingové kampaně cílené na klienty

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co získáte právě u nás?

* zázemí stabilní společnosti
* zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, sleva na produkty… atd.)
odpovídající finanční ohodnocení (FIX+ bonusy, až do - 50.000czk)
* HPP, DPP, DPČ na dobu neurčitou/určitou nebo IČO
...a v neposlední řadě skvělý tým lidí

Informace o náboru

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Zaujala tě naše nabídka? Myslíš si, že se na vypsanou pozici skvěle hodíš? Napiš nám něco o sobě, přidej svůj životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co s nadšením uvítáme?

* výborné komunikační schopnosti, CZ - jazyk rodilý mluvčí
* máte praxi v zákaznickém servisu (není ale podmínkou)
* ovládáte práci na PC - Word a Excel s vyhledávání na internetu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme finanční společnost, která se zabývá online marketingem a investičními službami skrz naší platformy.
ID: 3993502  Datum zveřejnění: 30.10.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 22 000 Kč/měsíc