Cluster Revenue & Reservation Manager

Best Hotel Properties

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Termín nástupu
01.11.2022 príp. dohodou
2 800 - 3 500 EUR/mesiacKonkrétna výška platu bude stanovená na základe osobného pohovoru, prezentovaných odborných vedomostí ako aj odborného testu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Verím, že uchádzači o túto pozíciu reagujú z dôvodu svojej odbornosti, keďže hľadáme ODBORNÍKA NA HOTELOVÉ REVENUE a s predošlou praxou na danej pozícii v segmente, širšie popísanou v priloženom motivačnom liste a nereagujú len na slovo manager či výšku platu, čo sa pri inzercii podobného typu často stáva.

U nás vzhľadom na rozmer lokálneho trhu táto funkcia zahŕňa:

• Monitoring cien konkurencie pre všetky oblasti revenue, schopnosť analyzovať
dynamiku a vývoj lokálneho trhu, vedieť odporučiť vhodné postupy v závislosti od cien
hotela a vývoju trhu
• Prípravu podkladov pre Revenue Meetings (reporting)
• Prípravu, manažovanie a dosahovanie ročného rozpočtu (BUDGET)
• Prípravu cenovo efektívneho ročného plánu pre oddelenie, s merateľnými cieľmi a
finančnými parametrami danými pre rozpočet celého hotela
• Zodpovednosť za zaznamenávanie a analýzu booking space priestoru, group wash,
zrušený alebo odmietnutý biznis

•R&R Manager:
• udržuje systémy a obsadenosť podľa potreby
• Udržuje systémy a ceny optimálne podľa dopytu a konkurencie
• Dohliada na prevádzku rezervačného oddelenia v priebehu zmeny tým, že napomáha
koordinovať operačné plány pre plnenie predajných cieľov hotela
• Kontroluje a dohliada na správnosť rezervácií a nastavenia systému
• Monitoruje stav rezervácíí a informovanie o súčasnej a budúcej obsadenosti
Komunikuje s cestovnými kanceláriami ohľadne voľného predaja a allotmentov
• Aktívne pracuje na rozvoji svojich zamestnancov a určuje ich potenciál, analyzuje
potreby oddelenia
• Trénuje, je poradcom pre svoj tím, poskytuje konštruktívnu spätnú väzbu na zvýšenie
výkonu, pravidelne komunikuje so zamestnancami a udržiava dobré vzťahy
• Je členom tímu Managers on Duty ( MOD)

A ďalšie aktivity v intenciách firemných či brandových štandardov...

*Pracovná pozícia v managemente lídra na slovenskom hotelovom trhu
* KPIs podľa hospodárskych výsledkov a internej finančnej smernice
*Perspektívne zamestnanie v medzinárodnej hotelovej sieti
*Travel benefit -zamestnanecká mimoriadne zvýhodnená cena ubytovania v hotelovej sieti
po celom svete a partnerských hoteloch na SR
*Zamestnanecká strava nad rámec zákona úplne zdarma v hotelovej kantíne
*50% zľava na konzumáciu v hoteli
*Teambuildingy a množstvo ďalších aktivít a benefiov podľa internej benefitovej
smernice.

V prípade záujmu o túto špecifickú pozíciu nám prosím zašlite Vaše CV a nezabudnite pripojiť spomínaný motivačný list.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto v našej spoločnosti. Na pohovor budú prizvaní len tí uchádzači, ktorí v čo možno najväčšej miere spĺňajú stanovené požiadavky na úspešný výkon danej pozície.

V prípade, že Vás nekontaktujeme, Vaše osobné údaje nebudú použité vo výbere na túto pozíciu a v databáze uchádzačov o zamestnanie.

S ohľadom na zákon o ochrane osobných údajov uvádzajte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:

V zmysle zákona zakon c. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov dávam svoj súhlas spoločnosti so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise.Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre náborový proces za účelom zamestnania. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 2 rokov. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Tento súhlas vložte do e-mailu, nie do prílohy. Prosím použite presnú formuláciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Revenue a reservation management / Hotel management

Počet rokov praxe

2

-Schopnosť pracovať nezávisle, byť úspešný aj pod tlakom
v náročných situáciách, vedieť prísť s proaktívnymi,
racionálnymi riešeniami.
-Vynikajúce organizačné a líderské schopnosti
-Orientácia na ľudí
-Tímový hráč
-Výborné písomné a verbálne komunikačné zručnosti
-Vedomosti o plánovaní rozpočtu (BUDGET)

Bratislavské luxusné hotely Grand Hotel River Park, Sheraton, Crowne Plaza a DoubleTree by Hilton Košice ti ponúkajú kariéru v luxusnom prostredí s možnosťou profesionálneho rastu. Best Hotel Properties je jedna z najväčších spoločností investujúcich do hotelového priemyslu v regióne strednej a východnej Európy, ktorá má vo svojom portfóliu tie najlukratívnejšie prevádzky a hotelové značky.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3709085  Datum zveřejnění: 9.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac