Pokrývač / klempíř

BESTJOB s.r.o.

Místo práce
Nemyčeves 148, Okres Jičín
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
01.05.2018
Mzdové podmínky (brutto)
Od 20000,- Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme na HPP nové pracovníky na pozici pokrývač / klempíř. Lze i na ŽL
Místo výkonu dle zakázek okres Jičín a okolí.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mzda od 20000,- Kč bonusy za dodržení termínu a kvalitu práce. Možnost ubytování, příspěvek na dopravu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Zavedená společnost

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Praxe podmínkou, výuční list výhodou - ne podmínkou.
Kvalitní práce a spolehlivost = odpovídající mzda.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

BEST JOB s.r.o. je úspěšná personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstardantní péči o uchazeče, vstřícný a slušný přístup k zaměstnancům.
Svým zaměstnancům se snažíme vycházet maximálně vstříc a pomáhat jim řešiti jejich osobní problémy.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

ID: 3364337  Datum zveřejnění: 17.4.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 20000,- Kč