Reagujte bez životopisu

Obchodný zástupca pre slovenský trh (celé Slovensko)

BILKA STEEL S.R.L.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacPlat bude dohodnutý podľa skúseností a výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požiadavky:

- Znalosť slovenčiny, angličtiny a / alebo rumunčiny

- Schopnosť používať PC, Microsoft Office, Internet

- Vzdelanie: ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou

- Vodičský preukaz B

- Možnosť cestovať - služobné cesty, výstavy

- Maďarský jazyk na komunikatívnej úrovni výhodou

Náplň práce:

- Propagácia a predaj produktov spoločnosti

- Príprava ponúk

- Spolupráca s ostatnými členmi tímu v obchodnom oddelení a ostatných oddeleniach spoločnosti

- Príprava dokumentov týkajúcich sa predaja

- konkurenčný pevný plat na trhu
- bonusy a výkonnostné bonusy
- telefón a služobné auto

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Rumunský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

BILKA je 100% rumunská spoločnosť špecializujúca sa na výrobu kompletných strešných systémov (strešné systémy, odkvapový systém a doplnky) na rezidenčné a priemyselné stavby.

V priebehu 15-ročnej činnosti sa BILKA stala dôležitým zamestnávateľom na trhu práce v Brašove (Rumunsko) a neustále rozširuje svoj počet zamestnancov. Ak v roku 2007 spoločnosť mala iba 2 zamestnancov, ich počet v súčasnosti je väčší ako 500 a neustále rastie.

Ako líder na trhu, postavenie, ktoré spoločnosť má od roku 2012, BILKA nepretržite investuje do rozširovania a zlepšovania služieb a produktov na základe najnovších technológií, ale aj na dobre kvalifikovaných zamestnancov.

Stratégia a hodnoty, ktoré spoločnosť BILKA zastáva, sú: rozvoj produktového portfólia, ale aj zamestnancov, aby spolu viedli k úspešnému vývoju spoločnosti.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3920026  Datum zveřejnění: 10.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac