Skladový dělník - kompletář

BILLA, spol. s r. o.

Modletice 67, 251 01 Říčany u Prahy, Praha, Středočeský kraj, Praha - východ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vychystávání zboží na palety pro prodejny BILLA s použitím skenerů a manipulační techniky.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Mzda až 32.000 Kč
• Práce v moderních skladech v Modleticích u Prahy (exit D1 Říčany u Prahy)
• Svozová doprava z metra C - Opatova, Kladna a Benešova
• Příplatky za noční a nedělní směny nad rámec zákoníku práce
• Pravidelná mzda do 15. dne v měsíci
• Zdarma zaškolení a získání řidičského oprávnění pro nízkozdvižné vozíky
• Závodní stravování, částečně dotované zaměstnavatelem (oběd 40 Kč)

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Fyzická zdatnost a chuť do práce
• Svědomitost, preciznost
• Ochota pracovat na směny
• Vzdělání nerozhoduje, zajímá nás Vaše nasazení a chuť se učit

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

V Bille si kolegové pochvalují, že práce je rozmanitá, oceňují, že jsme stabilní zaměstnavatel. Provozujeme více než 250 prodejen a zaměstnáváme přes 6.700 zaměstnanců. Záleží nám na slušném a férovém jednání, mzdu dostanete vždy včas. Neustále rozšiřujeme nabídku benefitů. Chceme, aby vás práce bavila, proto zaškolujeme nováčky a máme rozvojový program pro kolegy s dlouholetou praxí.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3205382  Datum zveřejnění: 4.10.2017