Prodavač/ka - pokladní

BILLA, spol. s r. o.

Modletice 67, 251 01 Říčany u Prahy, Praha, Středočeský kraj, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Obsluhovat zákazníky na pokladně
* Doplňovat zboží a kontrolovat data spotřeby
* Pracovat na směny

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Smlouvu na dobu neurčitou
* Pravidelnou mzdu do 15. dne v měsíci
* Mzdové příplatky nad rámec zákona
* Stravenky
* Čím déle u nás budete, tím více získáte (dovolená navíc, příspěvek na penzijní připojištění, odměny při pracovním výročí)
* 10% sleva na dovolenou u ITS BILLA Travel a EXIM Tours
* Výhodný mobilní tarif pro vás a vaše blízké
* A další benefity, se kterými vás rádi seznámíme při osobním setkání

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Rádi komunikujete se zákazníky a nechcete jenom celý den sedět na pokladně? Pak hledáme právě vás.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

V Bille si kolegové pochvalují, že práce je rozmanitá, oceňují, že jsme stabilní zaměstnavatel. Provozujeme více než 250 prodejen a zaměstnáváme přes 6.700 zaměstnanců. Záleží nám na slušném a férovém jednání, mzdu dostanete vždy včas. Neustále rozšiřujeme nabídku benefitů. Chceme, aby vás práce bavila, proto zaškolujeme nováčky a máme rozvojový program pro kolegy s dlouholetou praxí.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3205530  Datum zveřejnění: 4.10.2017