Можливість для людей з України

Skladník/ Kompletář suchého zboží - vhodné i pro absolventy

BILLA, spol. s r. o.

Místo práce
Modletice 67, Modletice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 28 500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro své centrální sklady v Modleticích u Prahy hledáme nové kolegy.
Možnost výdělku až 40.000 Kč = cca 238 Kč/hod.

Hledáte zaměstnavatele, který jedná fér? Chcete pracovat tam, kde Vám zaplatí každou hodinu a mzda přijde vždy včas? Zkuste to s námi! Rádi Vás poznáme.

Náplň práce:

* vychystávání zboží na palety pro prodejny BILLA s použitím skenerů a manipulační techniky

Vaše směny (dvousměnný provoz):

* týden ranní (5:45 - 14:00), týden odpolední (13:45 - 22:00)
* pracuje se od pondělí do pátku (38,75 hod./týden)

Požadujeme:

* fyzická zdatnost – práce je fyzicky náročná
* zkušenosti s prací ve skladu
* aktivní přístup k práci – Vaše mzda se bude odvíjet také od toho, kolik práce zvládnete

Nabízíme:

* mzdu až 40.000 Kč = 238 Kč/hod.
* roční prémii ve výši až 18.000 Kč (6000 Kč na dovolenou, 6.000 na Vánoce, 6.000 na začátku kalendářního roku)
* 5 týdnů dovolené
* stravování ve firemní jídelně – obědové menu za 40 Kč, výběr ze tří jídel
* mzdu vždy pravidelně do 15. dne v měsíci
* zdarma zaškolení a získání řidičského oprávnění pro nízkozdvižné vozíky
* dotovanou Multisport kartu za 400 Kč/měsíc
* a další výhody, se kterými Vás rádi seznámíme

Jak se k nám dostanete:

* pro uchazeče z Kladenska a okolí možnost firemní svozové dopravy z Kladna
* z metra Roztyly pravidelné autobusové linky
* autem po D1 Exit Říčany u Prahy

Pošlete nám svůj kontakt prostřednictvím tlačítka „Mám zájem“ nebo rovnou volejte na 323 625 191. Rádi zodpovíme i Vaše dotazy.
Těšíme se na Vás.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Dovolená 5 týdnů
Bonusy/prémie
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Kafetérie

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

V Bille si kolegové pochvalují, že práce je rozmanitá, oceňují, že jsme stabilní zaměstnavatel. Provozujeme více než 250 prodejen a zaměstnáváme přes 6.700 zaměstnanců. Záleží nám na slušném a férovém jednání, mzdu dostanete vždy včas. Neustále rozšiřujeme nabídku benefitů. Chceme, aby vás práce bavila, proto zaškolujeme nováčky a máme rozvojový program pro kolegy s dlouholetou praxí.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců