Expedient

BILLA, spol. s r. o.

Místo práce
Modletice 67, Modletice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro svůj centrální sklad v Modleticích u Prahy hledáme nového zaměstnance.

Hledáte zaměstnavatele, který jedná fér? Chcete pracovat tam, kde Vám zaplatí každou hodinu a navíc Vám dají například příplatky za práci v noci nad rámec zákona? Zkuste to s námi! Rádi Vás poznáme.

Náplň práce:

* vizuální kontrola palet před nakládkou
* kontrola počtu palet po kompletaci
* kontrola LKW před nakládkou
* dohled při nakládce zboží na LKW
* plombování vozidel
* práce na pc
* práce na směny
* spolupráce s ostaními odděleními skladu
* používání manipulační techniky

Vaše směny:

* denní směna 11:00 - 21:30
* noční směna 21:00 - 7:30

Nabízíme:

* mzdu až 34.000 Kč
* roční prémii ve výši až 18.000 Kč (6000 Kč na dovolenou, 6.000 na Vánoce, 6.000 na začátku kalendářního roku)
* 5 týdnů dovolené
* stravenky
* stravování ve firemní kantýně
* příplatky za noční a víkendové směny
* mzdu vždy pravidelně do 15. dne v měsíci
* zdarma zaškolení a získání řidičského oprávnění pro nízkozdvižné vozíky
* dotovanou Multisport kartu za 400 Kč/měsíc
* a další výhody, se kterými Vás rádi seznámíme

Nabízíme Vám práci v moderních skladech v Modleticích u Prahy (exit D1 Říčany u Prahy). Tak co, jdete do toho s námi?

Pošlete nám svůj kontakt prostřednictvím tlačítka „Mám zájem“ nebo rovnou volejte na 323 625 950. Rádi zodpovíme i Vaše dotazy.
Těšíme se na Vás.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Čerstvost, stabilita, jistota, příjemné prostředí a férový přístup k zaměstnancům – to je BILLA, člen nadnárodní skupiny REWE International AG. BILLA, spol. s r.o., provozuje po celé ČR více jak 200 prodejen a zaměstnává více než 6000 zaměstnanců.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Billa
E-mail: poslat životopis
ID: 4464067  Datum zveřejnění: 10.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.