Brno - Hlavní nádraží: Prodavač/ka lahůdek

BILLA, spol. s r. o.

Místo práce
Nádražní, Brno-střed, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Když jde o jídlo, myslíme na vše. I na to, koho si vybrat do týmu.
Přivítáme kolegu/kolegyni, který/á nám pomůže zajistit hladký chod prodejny. V BILLE nabízíme zaměstnancům 5 týdnů dovolené, stravenky za 100 Kč a extra odměnu až 1.000 Kč do benefitní Cafeterie.

Co u nás budete dělat:

* obsluhovat zákazníky za pultem lahůdek
* kontrolovat data spotřeby
* doplňovat zboží
* zastupovat kolegy/ně a podílet se na hladkém chodu úseku čerstvého servisu

Směny:

* krátký/dlouhý týden
* podrobněji s vámi směny probereme při pohovoru
* plný nebo zkrácený úvazek

Koho hledáme:

* jste komunikativní
* máte příjemné vystupování
* jste spolehlivá/ý

Uvítáme:
* zkušenosti s prací v obchodě

Proč si vybrat Billu:

* 5 týdnů dovolené (již od nástupu)
* stravenky v hodnotě 100 Kč (již od nástupu)
* zaškolení na danou pozici je samozřejmostí
* po 1. roce každý měsíc extra odměna do benefitní Cafeterie
* penzijní připojištění (po 3 letech)
* máme širokou škálu benefitů (např. Multisport kartu, odměnu za doporučení kolegy nebo pracovní výročí, slevy u vybraných partnerů atd.)

Se všemi benefity vás rádi seznámíme při osobním setkání.

Máte o pozici zájem? Zanechte svůj kontakt pomocí tlačítka "Mám zájem". Budeme Vás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem (raději kontrolujte také spam a hromadné zprávy, abyste náš e-mail nepřehlédli).

Pokud nemáte po ruce životopis, alespoň do odpovědního formuláře stručně napište své zkušenosti.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Bonusy/prémie
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Kafetérie

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

V Bille si kolegové pochvalují, že práce je rozmanitá, oceňují, že jsme stabilní zaměstnavatel. Provozujeme více než 250 prodejen a zaměstnáváme přes 6.700 zaměstnanců. Záleží nám na slušném a férovém jednání, mzdu dostanete vždy včas. Neustále rozšiřujeme nabídku benefitů. Chceme, aby vás práce bavila, proto zaškolujeme nováčky a máme rozvojový program pro kolegy s dlouholetou praxí.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4470794  Datum zveřejnění: 22.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.