Expedient II.

BILLA, spol. s r. o.

Místo práce
Na Dlouhém 80, Jažlovice, Říčany, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
38 500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro náš centrální sklad v Jažlovicích u Prahy hledáme nového zaměstnance.

Hledáte zaměstnavatele, který jedná fér? Chcete pracovat tam, kde Vám zaplatí každou hodinu a mzda přijde vždy včas? Zkuste to s námi! Rádi Vás poznáme.

Co bude Vaší náplní práce?

  • vizuální kontrola palet před nakládkou
  • kontrola počtu připravených a vydaných palet (po vyskladnění i po nakládce)
  • dohled při nakládce zboží na LKW
  • plombování vozidel
  • práce na pc
  • práce na směny
  • spolupráce s ostaními odděleními skladu
  • používání manipulační techniky

Vaše směny:

  • ranní směna 06:00 - 14:15
  • odpolední směna 13:45 - 22:00

Co od Vás požadujeme?

  • SOU nebo SŠ vzdělání
  • praxe ve skladu výhodou
  • základní znalost práce s PC
  • ochotu pracovat na směny a příležitostně o víkendech

U nás získáte:

  • mzdu 38 500 Kč
  • mzdu vždy pravidelně do 15. dne v měsíci
  • 5 týdnů dovolené
  • stravování ve firemní jídelně - obědové menu za 40 Kč, výběr ze tří jídel
  • dotovanou Multisport kartu za 400 Kč/měsíc
  • zdarma získání oprávnění k obsluze manipulační techniky včetně řádného zapracování v používání manipulační techniky
  • pracovní obuv a oděv
  • a další výhody, se kterými Vás rádi seznámíme

Udělejte první krok a přihlaste se na tuto pozici. V případě dotazů volejte na tel. č. 323 625 551, rádi Vám je zodpovíme. Těšíme se na Vás.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

V Bille si kolegové pochvalují, že práce je rozmanitá, oceňují, že jsme stabilní zaměstnavatel. Provozujeme více než 250 prodejen a zaměstnáváme přes 6.700 zaměstnanců. Záleží nám na slušném a férovém jednání, mzdu dostanete vždy včas. Neustále rozšiřujeme nabídku benefitů. Chceme, aby vás práce bavila, proto zaškolujeme nováčky a máme rozvojový program pro kolegy s dlouholetou praxí.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4589237  Datum zveřejnění: 29.6.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 38 500 Kč/měsíc