Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Zubný lekár/Stomatológ

BIO DENT ZUBNÁ KLINIKA BRATISLAVA

Miesto práce
Prievozská, Bratislava, Slovensko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4 500 - 12 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V súvislosti s rozšírením a otvorením nových ambulancii v nasej klinike Bio Dent v Bratislave hľadáme zubného lekára do nášho tímu. Úplne vybavená ambulancia (Šternweber kresla, recepcia, Cerec systém, 3D Rtg, Mikroskop, 3shape scanner, DSD a td).

Náplň prace: Estetický orientovaná ambulancia(protetika, zachová a endodoncia) a zachovná stomatológia.

Chcete pracovať v novej, nadštandardnej klinike. Mladý tím, flexibilná pracovná doba. Chcete sa neustále vzdelávať vo vašom odbore? Pridajte sa k nášmu tímu.

Výhody

- Percentuálna výplata/partner v stomatologickej klinike

- Nadštandardne vybavenie

- Moderne priestory

- Veľký počet pacientov

- Flexibilná pracovná doba

- Profesionálny tím

- Benefity pre zamestnancov a ich rodinu

- Neustále vzdelávania

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zubný lekár

Prax na pozícii/v oblasti

4

Počet rokov praxe

4

BIO DENT ZUBNÁ KLINIKA

Kontakt

Kontaktná osoba: Eugen Kubiš
Tel.: +421903603691
E-mail: poslať životopis
ID: 4266010  Datum zveřejnění: 14.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 4 500 EUR/mesiac