Asistentka k Operations Manager

BioModrá s.r.o.

Místo práce
Praha 5, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
08.11.2017
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
22000-30000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naše firma se zabývá Facility managementem. Hledáme schopného a zodpovědného člověka, který bude asistovat při operacích a organizacích prací, rozvrhů, hledání nových lidí a administrativě. Práce je velmi různorodá a zahrnuje nejen práci v kanceláři, ale také jednání s klienty, vyřizování agendy Operations managera v jeho zastoupení, prohlížení objektů po celé Praze. Hledáme člověka, který je reprezentativní a dokáže jednat s lidmi.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Flexibilní pracovní dobu, velmi dobré finanční ohodnocení a bonusy, kancelář v centru Prahy, velmi rozmanitou práci, kde se určitě nebudete nudit a poznáte hodně lidí i nejrůznějších objektů (kanceláře, domácnosti, hotely, atd.).

Informace o náboru

Flexibilní pracovní dobu, velmi dobré finanční ohodnocení a bonusy, kancelář v centru Prahy, velmi rozmanitou práci, kde se určitě nebudete nudit a poznáte hodně lidí i nejrůznějších objektů (kanceláře, domácnosti, hotely, atd.).

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Facility management

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Fakturace - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Flexibilitu, komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost za svou práci, ochotu učit se nové věci, schopnost ryhlé a efektivní práce na počítači (WORD, EXCEL, POWERPOINT - vše na vysoké úrovni). Požadujeme vysoce reprezentativní jednání a zkušenost s jednáním s lidmi. Velkou výhodou je zkušenost s organizací prací. Tato pozice vyžaduje být k dispozici na telefonu i mimo pracovní dobu, což je kompenzováno flexibilní pracovní dobou. Požadujeme český či slovenský jazyk a angličtinu na výborné úrovni, další jazyk jako například italština je výhodou ne však nezbytností.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše společnost se zabývá Facility managementem. Naše motto zní: Vždy se snažíme pro naše klienty udělat maximum, klient je naše priorita.

Adresa společnosti

BioModrá s.r.o.
Revoluční 1082/8
110 00 Praha 5
ID: 3231166   Datum zveřejnění: 2.11.2017   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   22000-30000