Operátor - chemik

BIONT, a.s.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Termín nástupu
01.07.2023
1 450 - 2 200 EUR/mesiacplat sa odvíja od odpracovanej odbornej praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• práca so zdrojmi ionizujúceho žiarenia a s otvorenými rádioaktívnymi žiaričmi v
kontrolovanom pásme
• rutinná výroba PET rádionuklidov a rádiofarmák
• starostlivosť o bezporuchovú prevádzku výrobných a pomocných zariadení
• expedícia vyrobených rádiofarmák externým a interným odberateľom
• spracovanie záznamovej dokumentácie výroby rádiofarmák podľa schválenej
registračnej dokumentácie ISO a cGMP
• zabezpečovanie mikrobiologického a časticového monitoringu podľa predpisovej
dokumentácie v priestoroch triedy čistoty C a A
• výskum a vývoj v rámci vlastnej činnosti v oblasti výroby rádionuklidov a rádiofarmák a v
rámci zmluvnej vedecko-výskumnej spolupráce
• vypracovanie predpisovej dokumentácie nových výrobných postupov podľa ISO a cGMP
• práca na smeny

- práca v stabilnej spoločnosti,
- možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu,
- práca v mladom kolektíve,
- zodpovedajúce platové ohodnotenie,
- možnosť ubytovania.

Svoju žiadosť spolu so životopisom zasielajte na e-mailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

chémia, jadrová chémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• vítané skúsenosti v prevádzke so cGMP -
farmaceutický priemysel
• technické myslenie, samostatnosť, zodpovednosť,
spoľahlivosť, dôkladnosť
• komunikatívnosť, flexibilita

BIONT, a.s.sa zaoberá poskytovaním zdravotnej starostlivosti v odbore nukleárna medicína, výrobou a distribúciou rádiofarmák pre logisticky dosiahnuteľné centrá pozitrónovej emisnej tomografie a prenájmom nehnuteľností.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4440974  Datum zveřejnění: 26.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac