Analytik-rádiochemik na oddelenie kontroly kvality rádiofarmák,

BIONT, a.s.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• · rutinné analýzy kontroly kvality RP (osobitne LC, GC, TLC, LAL-test, UV/VIS spektrometria a gama spektrometria) a vedenie záznamovej dokumentácie týchto metód,
· obsluhuje zverené zariadenia vo všetkých pracovných režimoch, stará sa o ich bezporuchovú prevádzku a zabezpečuje ich údržbu,
· vedie kompletnú agendu o prevádzke a údržbe pridelených zariadení,
· vypracúvanie štandardných operačných postupov analýzy RF,
· validácia progresívnych štandardných operačných postupov analýzy RP a ich štatistické vyhodnotenie,
· príprava predpisovej dokumentácie kontroly kvality RP podľa ISO 9001:2000,
· práca s otvorenými rádioaktívnymi žiaričmi v kontrolovanom pásme,
· vykonáva práce s chemickými faktormi a jedmi na pracovisku,
. plnenie aktuálnych úloh podľa pokynov riaditeľa oddelenia kontroly kvality rádiofarmák.
· udržiavanie radiačnej a bakteriálnej hygieny a čistoty (sterility) prostredia triedy čistoty D a C podľa správnej výrobnej praxe (GMP) a pracoviska s otvorenými zdrojmi ionizujúceho žiarenia,

- práca v stabilnej spoločnosti,
- možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu,
- skrátená pracovná doba,
- práca v mladom kolektíve,
- zodpovedajúce platové ohodnotenie,
- možnosť ubytovania v našej ubytovni na Kramároch

Svoju žiadosť spolu so životopisom zasielajte na e-mailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

analytická chémia, chémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• vítané skúsenosti v prevádzke so cGMP -
farmaceutický priemysel
• technické myslenie, samostatnosť, zodpovednosť,
spoľahlivosť, dôkladnosť
• komunikatívnosť, flexibilita

BIONT, a.s.sa zaoberá poskytovaním zdravotnej starostlivosti v odbore nukleárna medicína, výrobou a distribúciou rádiofarmák pre logisticky dosiahnuteľné centrá pozitrónovej emisnej tomografie a prenájmom nehnuteľností.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4464014  Datum zveřejnění: 9.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac