Elektrikári do Nemecka

Bitt UG

Miesto práce
Schwäbisch Gmünd, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
03.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
18

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladam 2 sikovnych elektrikarov na priemyselne instalacie , jedna sa o vyrobnu halu ,praca je na na zivnost . Ide o 3-4-tyzdnove turnusy podla dohody resp. potreby . V pripane potreby moznost fakuracie a po tyzdni . Potrebny je len prirucny vercajg ostatne bude poskytnute .Praca neni vhodna pre absolventov , potrebna je prax v obore aspon 4 roky.Ide o cistu pracu ( ziadne sekanie alebo slicovanie ) Potrebne je vediet komunikovat nemecky na stavbe . Hodinova mzda je 18€ , ubytovanie je poskytovane bezplatne , v blizkosti pracoviska . Nastup je od 03.09. Blizsie informacie radi poskytneme telefonicky .

- splatnost faktur 14 dni
- Ubytovanie v blizkosti stavby ( bezplatne )
- moznost pracovat na turnusy
- stabilna a dlhodoba praca

Hladam dvojicu sikovnych elektrikarov na riemyselne Instalacie a kancelarske priestory do Nemecka ( Stuttgartu) .Praca je na zivnost s nastupom od 03.09.2018 .Potrebny je osobny vercajg a vlastne auto ktorym sa dopravite na stavbu ktora je vzdialena ca. 8 km od bydliska , aktivna zivnost . Ostatny vercajg bude poskytnuty . Viac informacii poskytneme telefonicky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Elektro

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

Preferujem skusenych elektrikarov , ktory uz nieco maju v Nemecku alebo nemecky hovoriacich krajinach nieco za sebou .

Firma Bitt UG uspesne posobi na nemeckom trhu od roku 2009.
Od jej samotneho vzniku koorperuje s viacerymi Elektro firmami v okoli Stuttgartu.
Samotna firma sa zaobera prevazne elektroinstalacnymi a elektromontaznymi pracami . Hlavne pokrytie je v oblasti miest Stuttgart a Mnichov.Ako hlavna cinnost je v oblastiach
elektroinštalačných prác, od stavebnej elektrikárskej činnosti, kompletných
elektroinštalácii priemyselných hál, inštaláciu optických a metalických, či LAN
sietí až po automatizované logistické systémy a mnoho dalších.
Od svojho vzniku sa venujeme hlavne kompletným silnoprúdovým a
slaboprúdovým elektroinštaláciam na novostavbách.
ID: 3282625  Datum zveřejnění: 16.8.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18