Reagujte bez životopisu

Elektrikár do Nemecka

Bitt UG

Miesto práce
Waiblingen, Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
17 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladam dvojicu elektrikarov do nemecka . Jedna sa o elektromontazne a instalacne prace priemyselnej haly , bytove instalacie, osadzanie zasuviek a vypinacov az po zapajanie rozvadzacov . Potrebne su zakladne znalosti nemciny aspon jedneho s dvojice , turnusy su 3-4 tyzdnove po dohode. Praca je na zivnost .Poskytovane ubytovanie je hradene . Zakazka je do konca roka , jedna sa o prace v okoli mesta Stuttgart . Potrebny je osobny vercajg a auto na prepravu z ubytovania na stavbu . Robi sa od pondelka do soboty 10 hodin denne , pricom soboty sa moze robit aj kratsie . Splatnost faktur je 14 na 14 dni .Pre blizsie info treba volat na cislo 0049 1774492679 kde budu poskytnutne blizsie informacie .

- Dlhodoba praca
- Ubytovanie hradene v blizkosti stavby
- Splatnost faktur do 14 dni
- Moznost aj dlhodobejsich turnusov
- Poskytnutie pracovneho naradia

Informácie o výberovom konaní

Viac info telefonicky

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektro

Praca nie je vhodna pre absolventa .

Firma Bitt UG uspesne posobi na nemeckom trhu od roku 2009.
Od jej samotneho vzniku koorperuje s viacerymi Elektro firmami v okoli Stuttgartu.
Samotna firma sa zaobera prevazne elektroinstalacnymi a elektromontaznymi pracami . Hlavne pokrytie je v oblasti miest Stuttgart a Mnichov.Ako hlavna cinnost je v oblastiach
elektroinštalačných prác, od stavebnej elektrikárskej činnosti, kompletných
elektroinštalácii priemyselných hál, inštaláciu optických a metalických, či LAN
sietí až po automatizované logistické systémy a mnoho dalších.
Od svojho vzniku sa venujeme hlavne kompletným silnoprúdovým a
slaboprúdovým elektroinštaláciam na novostavbách.
ID: 3606834  Datum zveřejnění: 23.3.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 17 EUR/hod.