Junior Support / SW Konzultant

digitWin, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.2.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Part-time pozícia vhodná pre študenta IT. Náplň práce spočíva predovšetkým zo zákazníckej podpory a „customizácií“ (vytváranie skriptov podľa požiadaviek zákazníka) riešenia BiZZdesign Enterprise Studio. Ponúkame tiež priestor na rýchly kariérny rast smerom ku konzultáciám v oblasti Enterprise Architektúry.
Nájdeš u nás možnosť flexibilného pracovného času, ktorý sa prispôsobí tvojmu rozvrhu, ako aj možnosť výberu, odkiaľ budeš pracovať (je možné pracovať aj z home office).
Nakoľko sme malá firma so start-upovou kultúrou (a výborným kolektívom) je u nás priestor na sebarealizáciu a náplň práce sa môže zmeniť do takej podoby, ktorá Ti bude vyhovovať najviac.
Ohodnotenie samozrejme bude závisieť od skúsenosti a kompetencií.
Z technologických zručnosti sú výhodou: programovanie, databázy, web. technológie, dátové štruktúry.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ICT, SW inžinierstvo, Informatika

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Soft:
- Otvorená myseľ
- Felxibilita a agilita
- Zvedavosť zistiť, o čom je biznis
Hard:
- Študent 4.-5.ročník alebo graduate
- ICT odbor alebo IT background
- Analytické myslenie

digitWin je malá slovenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti enterprise architektúry v regióne Central Europe ako autorizovaný partner celosvetovej spoločnosti BiZZdesign. BiZZdesign vytvára jednu z najlepších enterprise architektonických platforiem (viď Gartner Magic Quadrant for EA tools). Našimi klientami sú lokálne aj medzinárodné spoločnosti z oblasti bankovníctva, štátnej správy či energetiky.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3593247  Datum zveřejnění: 4.2.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1000