Operátor výroby

Black & Decker (Czech), s.r.o.

Místo práce
Trmice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
18 000 - 25 000 Kč/měsícPříplatky, finanční bonusy ke mzdě, osobní ohodnocení

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* můžete obsadit různé pracovní činnosti: montáž výrobků v moderním prostředí, práce ve skladu - příjem materiálu či zásobování výrobních linek, balení příslušenství, testování a kontrola kvality výrobků
* budete se podílet na tvorbě finálního produktu - bude za vámi rychle vidět výsledek vaší práce
* budete komunikovat napříč celou firmou - s kolegy v týmu, Team leadery, techniky údržby
* uplatníte své technické znalosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

* hrubá mzda po zaškolení až 25 - 28 000 Kč
* pro nástupy od 1.10. do 30.11. - startovací příspěvek až 6000 Kč vyplacený před Vánoci
* 5 dní dovolené navíc
* dotované stravování, polévka zdarma
* příplatky za přesčas 50%, sobotu a neděli 20%, odpolední směna 8%, noční směna 12%
* odměna za doporučení nového kolegy až 6 000 Kč
* příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění prům. 7.500 Kč za rok
* půjčovna nářadí DeWALT a kol (elektrokol) zdarma
* oceňování nejlepších zaměstnanců
* akce pro zaměstnance

Informace o náboru

Hodnotit budeme pouze uchazeče s přiloženým životopisem.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- výborný zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnosti Black & Decker je nadnárodní společnost známá zejména jako výrobce elektrického ručního nářadí. Společnost byla založena ve 20. letech 20. století v USA a dnes působí ve více než 100 zemích po celém světě.
Výrobní závod v ČR byl otevřen začátkem roku 2002 v severních Čechách v ÚSTÍ NAD LABEM – Trmicích. Vyrábí se zde nářadí pro dům a zahradu označované značkou Black & Decker a profesionální řada výrobků značky DeWALT, obojí včetně příslušenství (divize accessories). Součástí závodu je též lisovna na výrobu plastových dílů pro jednotlivé typy nářadí. Výrobní závod v Ústí nad Labem je jediným závodem v ČR.
Společnost Black & Decker patří k předním producentům profesionálního nářadí distribuovaného do celého světa

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Trmice čp. 873
400 04 Trmice

Kontakt

Kontaktní osoba: Daniel Barač
Tel.: +420770125125
E-mail: poslat životopis
ID: 3987260  Datum zveřejnění: 15.10.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 18 000 Kč/měsíc