F&B Manažér / Liptovský Ján

Blechova Management Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Ján, Slovensko
1 500 EUR/mesiacponúkaná mzda závisí od skúsenosti vybratého kandidáta + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadi všetky operácie spojené s podávaním jedál, nápojov, doplnkových služieb a s tým súvisiaci servis pre klientov
• Rozvíja produktové portfólio a predkladá návrhy na podporu predaja
• Riadi optimálne rozloženie zamestnancov na jednotlivých prevádzkach na základe aktuálnej potreby
• Komunikuje so zákazníkmi, vybavuje sťažnosti a reklamácie
• Sleduje nové trendy v gastronómii, aktivity konkurenčných prevádzok a prináša návrhy na zlepšenie procesov
• Pravidelne kontroluje stav prevádzky, výšku skladových zásob a dodržiavanie hygienických predpisov, technologických výrobných postupov, gastronomických zásad a jednotných zásad obsluhy
• Analyzuje dosiahnuté hospodárske výsledky a predkladá návrhy na ich zlepšenie
• MOD služby podľa dohodnutého harmonogramu
• V prípade neprítomnosti riaditeľa hotela zastupuje v prevádzkových rozhodnutiach
• Zodpovedá za všetky operácie v rámci schváleného rozpočtu a štandardov
• Za vynikajúcu úroveň interného a externého zákazníckeho servisu
• Výber vhodných dodávateľov a dojednanie najlepších možných podmienok
• Zodpovedá za vedenie správneho skladového hospodárstva a zodpovedné narábanie so zverenými prostriedkami
• Správne identifikovanie potrieb zákazníkov a komunikácia s nimi
• Výber zamestnancov, ich hodnotenie, rozvoj a riadenie (do 15 podriadených)
• Príprava plánov, stanovenie cieľov KPI a vyhodnocovanie reportov
• Zodpovedá za dodržiavanie všetkých noriem a predpisov týkajúcich sa FB úseku
• Reporting na riaditeľa hotela a úzka spolupráca so slovenským majiteľom hotela

• Veľký priestor na sebarealizáciu
• Kvalitný a skúsený pracovný tím s výborným šéfkuchárom
• Prácu v hoteli, s veľmi dobrou rodinnou atmosférou a s dlhodobou zahraničnou a domácou klientelou
• Transparentnú, profesionálnu a slušnú firemnú kultúru
• Možnosť ubytovania
• Zaujímavé finančné ohodnotenie a benefity

Po dôkladnom posúdení všetkých životopisov budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria na danú pracovnú pozíciu, pracujeme v súlade s GDPR so zákonom o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z. z. Ďakujeme za pochopenie a prejavený záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Rodinný hotel v strede Liptova, otvorený v roku 2005, s unikátnou architektúrou, s nadštandardnou ponukou služieb.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Predchádzajúca manažérska prax na pozícii F&B Manažéra
• Minimálne 5 ročné skúsenosti z hotela s vyššou úrovňou služieb (4-hviezdičkový a viac)
• Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
• Pokročilá znalosť anglického jazyka výhodou
• Silná znalosť práce so skladovým systémom (Blue Gastro) a schopnosť optimalizácie tovaru
• Dobré organizačné a plánovacie schopnosti
• Príjemné vystupovanie, empatia, ale aj rozhodnosť
• Profesionalita a ľudský prístup
• Silná orientácia na zákazníka a ľudí
• Záujem o prácu v hoteliersrtve a o svoj ďalší rast

Personálno-poradenská spoločnosť. Blechova Management Consulting, s.r.o. je konzultačná spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti personálneho poradenstva. Špecializujeme sa na Executive search, Direct search a Outplacement.

Našim klientom poskytujeme individuálne riešenia, odborné poradenstvo a podporu počas celého trvania projektu až po jeho úspešné ukončenie.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4177920  Datum zveřejnění: 7.10.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac