Advokátní koncipient(ka) / advokát(ka)

BMM consulting, s.r.o.

Místo práce
Praha, Okres Prostějov
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
možný ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- různorodá právní agenda zejména v oblasti práva občanského, obchodního a správního
- úprava smluvní vztahů, právní stanoviska a analýzy, tvorba podání k soudu a zastupování před soudem
- právní poradenství, komunikace s klienty

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- perspektivní uplatnění a samostatnou práci v dynamicky se rozvíjející advokátní kanceláři v centru Prahy a také na pobočce v Prostějově, příležitost pro další profesní i osobní růst
- jsme tým složený z osobností, který si zakládá na profesionálně odvedené práci a komunikaci s klienty - hledáme někoho do týmu se stejnou vášní, při které je z advokacie víc než služba
- intenzivní zaškolení a průběžné vzdělávání
- moderní, profesionální a příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, teambuildingové aktivity, partnerský přístup
- nástup dle dohody, možný ihned
- místo pracoviště: Praha 1

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu zasílejte, prosím, Vaše strukturované CV s motivačním dopisem shrnujícím Vaše zkušenosti na pozici advokátního koncipienta, případně Vaše studium na právnické fakultě

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Právnické činnosti

Jedna z významných a zavedených advokátních kanceláří působících na českém trhu se zaměřením na občanské právo, zdravotnické právo, pracovní právo a oblast veřejných zakázek nabízí pracovní příležitost na pozici advokátního koncipient/ky nebo advokáta/ky, a to i začínající.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

občanské právo, obchodní právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
- ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo
- min. 1 rok praxe na koncipientské pozici podmínkou
- výbornou znalost práva, především občanského, obchodního, právo veřejných zakázek, zdravotnická legislativa
- zkušenosti samostatného jednání s klienty a zastupování klienta před soudy
- schopnost samostatného a zodpovědného zpracování svěřených úkolů, odpovídající pracovní nasazení, kreativní a pozitivní přístup k řešení problémů, vlastní iniciativa, logický úsudek
- perfektní znalost min. 2 světových jazyků včetně právní terminologie, možné překlady odborných právních textů
- vynikající organizační, verbální a písemné komunikační a prezentační dovednosti, reprezentativní a profesionální vystupování,
- loajalita, pečlivost, ochota učit se, schopnost pracovat v týmu i samostatně, odolnost vůči stresu
- uživatelské znalosti a schopnosti práce s PC
- řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost BMM consulting, s.r.o. se zabývá personálním poradenstvím v segmentech trhu: zdravotnictví, právní služby, bankovnictví a pojišťovnictví, energetika a oděvní průmysl.
ID: 3192918  Datum zveřejnění: 20.9.2017