Práca pre vodoinštalatéra v Nemecku

Bodenbach Fachpersonal e. K

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
dohodou
Od 2 400 EUR/mesiacZákladná mzda sa odvíja od vzdelania a skúseností a narastá aj po skúšobnej dobe/ Príplatky na ubytovanie, stravu, cestovanie od 56 EUR na deň/ Vianočné a dovolenkové bonusy od 200 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Montáž a demontáž rozvodov vykurovania, vody a kanalizácie

- Pokládka kanalizácie a vodovodu pri budovaní inžinierských sietí

- Montáž, opravy a údržba rozvodov vody, kanalizácie

- Opravy sociálnych zariadení (rozvody, sanita)

- Vykonávanie plánovanej údržby podľa plánov

Pracovná doba:

- Pracovná doba je 8 hodín denne, 4-5 dní v týždni

- Prípadné práce mimo pracovnej doby sú platené ako nadčasy

- Budeš mať pracovnú nemeckú zmluvu na dobu neurčitú, čo ti zabezpečí stabilitu a istotu v zamestnaní.

- Nemusíš sa obávať o svoje financie v prípade voľna alebo choroby, pretože ti budeme stále vyplácať mzdu.

- Vychutnáš si výhody podnikového dôchodkového systému a ďalšie sociálne benefity, ktoré ti zabezpečia pohodlný a bezstarostný život.

- Nenechaj si újsť aj 200 EURové Vianočné odmeny.

- Nemusíš sa starať o ubytovanie a cestovné, pretože my ti to zorganizujeme a zaplatíme alebo preplatíme za teba.

- Dostaneš pracovný odev Engelbert Strauss a kufrík s náradím, ktorý ti pomôže vykonávať tvoju prácu s ľahkosťou a štýlom.

- Získaš nadtarifný plat a ochranu prostredníctvom kolektívnej zmluvy iGZ, čo ti zaručí spravodlivé a atraktívne finančné ohodnotenie.

- Budeš mať možnosť rásť v našej spoločnosti a získať nové kvalifikácie a skúsenosti.

- Máš kamoša, ktorý sa chce tiež posunúť ako ty? Neváhaj a odmeň sa za doručenie 500 EURami.

- Necháme ťa na pokoji od administratívnych záležitostí, pretože ti poskytneme podporu vo vyriešení týchto záležitostí.

Ak si ambiciózny a hľadáš stabilnú prácu s výhľadom na kariérny rast a atraktívne finančné ohodnotenie, pridaj sa k nášmu tímu a staň sa súčasťou úspešnej firmy!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Máme serióznych zákazníkov po celom Nemecku. Práce na rôznych stavbách alebo v priemyselných halách.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Inštalatér

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Máš vyučenie inštalatér alebo niekoľko ročné skúsenosti

- Skúsenosti v inštalácii sú plusom

- Vlastné auto a vodičský preukazu je veľkou výhodou

- Ochota cestovať je pre nás dôležitá

- Flexibilita, motivácia a spoľahlivosť sú nutnosťou

- Ponúkame kariérny rast a atraktívne ohodnotenie

- Hľadáme aj mladých ľudí, ktorí sa chcú rozvíjať

Bodenbach Fachpersonal…
...sme seriózna nemecká personálna agentúra, ktorá sa venuje hlavne odvetviu ,, HANDWERKLICHE FACHKRÄFTE,, už viac ako 10 rokov. Rodina a práca sú v našej spoločnosti veľmi dôležité, ako aj spokojnosť a tiež ľudský prístup je pre nás prioritou!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4792722  Datum zveřejnění: 25.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac