DPP Recepční v luxusní rezidenci (Praha 1)

Bohemia Apartments s.r.o.

Místo práce
Jindřišská, Nové Město, Praha 1, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.10.2018
Mzdové podmínky (brutto)
120 Kč / hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce na recepci na jedné z residencí společnosti. Přímý kontakt se zákazníky a poskytování recepčních služeb všem nájemníkům budovy. Spolupráce s týmem zaměstnanců a spolupracovníků v oblasti úklidu, údržby, vítání hostů, customer care a administrativy. Zpracování rezervací, každodenní telefonický a osobní kontakt s klienty, dodavateli a třetími stranami, podpora plánování a organizace dílčích úkolů, podpora a asistence při řízení a kontrole firemního provozu, příprava tendrování nákupu zboží a služeb, pravidelný reporting, komunikace s managementem, administrativa a zajištění denního chodu recepce.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavou práci se zahraniční klientelou
- možnost seberealizace a růstu
- jedinečnou příležitost rozvíjet své dovednosti v práci s lidmi
- možnost vedení samostatných projektů
- mobilní telefon
- flexibilní pracovní doba podle kandidátových schopností
- nástup ihned

Informace o náboru

Kontaktní osoba: Markéta Hrdá

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Hotelnictvi

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dokončené vzdělání (VŠ,SŠ)
- práce od pondělí do neděle
- AJ slovem i písmem podmínkou (90% KOMUNIKACE PROBÍHÁ V AJ), ostatní jazyky výhodou
- zkušenost s používáním rezervačních systémů a platforem
- znalost a aktivní používání mobilních aplikací
- znalost Microsoft Excel, Google sheets
- znalosti software řízení projektů výhodou (Smartsheet)
- zkušenosti s jednáním s klienty
- pozitivní osobnost s nadprůměrnými organizačními schopnostmi
- chuť učit se novým věcem
- komunikační dovednosti
- zákaznicky orientovaný přístup
- reprezentativní vystupování
- pečlivost a smysl pro detail
- spolehlivost a schopnost zvládat stresové situace
- zodpovědnost a samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Bohemia Apartments je společnost poskytující ubytovací služby v soukromých, kompletně vybavených apartmánech v několika residencích v centru Prahy.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3267629  Datum zveřejnění: 10.9.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 120 Kč / hod.