Skladový operátor/ka

Bohemia Manscraft, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
20, 1 2 Bor, Okres Tachov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
14000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků (83443)

Pracoviště a kontakty

Firma:Bohemia Manscraft, spol. s r.o., IČ 25191772
Pracoviště:Bohemia Manscraft s. r. o. CTPark Bor, Nová Hospoda 20, 348 02 Bor u Tachova

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 14000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Ubytování
Naturální výhody
Jízdní výhody
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nabízíme stabilní zaměstnání na pozici Skladový operátor/ka ve významné společnosti v Boru u Tachova. Ubytování zajištěno.

Náplň práce:
- skladová evidence - používání čteček a skeneru
- manipulační úkony ve skladu

Požadujeme:
- základní znalost práce na počítači
- min. základní znalost českého jazyka
- spolehlivost
- výpis z trestního rejstříku (možnost vyřídit na poště)

Nabízíme:
- HPP v silné mezinárodní společnosti
- plat od 14 000,- měsíčně + bonusy a prémie od mistrů za docházku
- 1-3 směnný provoz v závislosti na zvoleném oddělení
- ubytování + příspěvek na ubytování nebo ubytování zdarma
- stravenky
- možnost týdenních záloh

V připadě zájmu zašlete Váš životopis na email: [email protected] . Pro více informací můžete volat na tel.: 777 038 479, p.Hozáková.

Poslední změna:2016-10-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 11584600779

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované vzdelání:Základní škola