Brigáda ve spediční společnosti (Dělník)

Bohemia Manscraft, spol. s r.o.

Místo práce
Dr. Stejskala 2, Okres České Budějovice
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
26.09.2017
Mzdové podmínky (brutto)
75 Kč - 95 Kč / Hod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme brigádu/přivýdělek ve spediční společnosti v Českých Budějovicích.
Jedná se o pomocné manipulační práce - kontrola přepravovaného materiálu, úklid, atd.

Požadujeme spolehlivost.

Zájemce prosíme aby nás kontaktovali na tel.: 608 822 658 608 462 072 prostřednictvím e-mailu: [email protected] nebo osobně na naší pobočce v Českých Budějovicích.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- ranní, odpolední nebo noční směny v termínech, na kterých se domluvíme
- 75,- až 95,- / hod dle pracoviště
- možnost dlouhodobého přivýdělku nebo jako krátkodobá brigáda
- možnost nástupu ihned
- možnost týdenních záloh

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Komplexní služby v oblasti personalistiky a lidských zdrojů.
Slušná práce, osobní přístup

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3196797  Datum zveřejnění: 25.9.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 75 Kč - 95 Kč / Hod