29 000 - 32 000 CZK

Elektromechanik, 1 směna, nábor.příspěvek 70.000 Kč

BOHEMIA RINGS s.r.o.

Místo práce
Zámrsk, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme kolegu na pozici elektromechanika, práce na 1 směnu, náborový příspěvek 70.000,- Kč.

Popis pozice:
- diagnostika závad, opravy a modernizace CNC obráběcích strojů a kovárenských technologií (lis, válcovací stolice)
- běžná preventivní údržba strojů
- další elektrikářské práce

Požadujeme:
- vzdělání v oboru, zkouška dle vyhl. 50/78 § 6
- vítána praxe v elektroúdržbě

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pracovní smlouva na dobu neurčitou
- mzdové ohodnocení až 32.000,- Kč s postupem po zaučení
- náborový příspěvek ve výši 70.000,- Kč
- benefity (příspěvek na dopravu nebo ubytování, dovolená navíc, dotované stravování, bonusy, navýšené příplatky, odměna za doporučení nového kolegy, možnost vzdělávání a další výhody)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

student střední školy
středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

elektro vzdělání, § 6

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

zkouška dle vyhl. 50, § 6

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Bohemia Rings s.r.o. vyrábí komponenty v oblasti přesného strojírenství zejména pro segment větrné energetiky, dále speciální příruby a díly pro železniční a petrochemický průmysl. Na trhu působíme již 23 let.
Na jaře 2018 se naše společnost stala součástí ocelářské skupiny Třinecké železárny / Moravia Steel a zároveň si přivlastnila i tradiční logo největší české hutě - tři kladívka v kruhu.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců

Zámrsk 10
56543 Zámrsk u Vysokého Mýta
www.bohemiarings.cz, www.stabilniprace.cz

Kontakt

ID: 3664429   Datum zveřejnění: 10.5.2019