Reagujte bez životopisu

Nákupčí dřeva Jižní Čechy – zajímavé provize!

BOHEMIA WORKS Montagen Management s.r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme:
- Praxi v dřevařském oboru – velkou výhodou.
- Osobní automobil - aktivní řízení!
- Komunikativní osobnost s obchodním duchem.
- Oblast působení jižní Čechy
- Zprostředkovávání nákupu dřevní hmoty pro naši společnost.
- Efektivní a pečlivý přístup k práci.

Nabízíme:
- Spolupráci na živnostenský list.
- Zajímavé provize – více informací při osobním jednání.
- Možnost rozvržení práce dle vlastního uvážení.
- Zázemí stabilní společnosti.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Společnost zabývající se nákupem a prodejem dřeva do zahraničí.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

obchod

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Komunikativní osobnost
- Smysl pro obchod

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

BOHEMIA WORKS Montagen Management , firma zprostředkovávající práci v zahraničí
Jsme společnost poskytující firmám z Rakouska a Německa kvalifikované zaměstnance na určité pracovní pozice. Disponujeme týmem kvalifikovaných personalistů a profesionálů , kteří se postarají o Vaši dlouhodobou spokojenost.

Dokážeme rychle a zodpovědně nalézt kvalitní pracovníky v oboru strojírenství, stavebnictví, potravinářství, automobilovém průmyslu, výrobním průmyslu, logistice a dalších.

Bohemia Works Montagen Management z Českých Budějovic

Omlenická 387
382 41 Kaplice

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Markéta Krouzová
Tel.: +420773220427
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když pošlete žádost.Poslat žádost společnosti
ID: 4019788  Datum zveřejnění: 13.1.2021