Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Montéři ocelových konstrukcí, Německo, až 21€/hod., ubytování zdarma

BOHEMIA WORKS Montagen Management s.r.o.

Místo práce
Německo (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 80 000 Kč/měsícUbytování zdarma, zálohy.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme montéry ocelových konstrukcí, zámečníky, mechaniky na zakázky po celém Německu.

Požadujeme:
- Vyučení ve strojírenském nebo příbuzném oboru.
- Zkušenosti s montáží ocelových konstrukcí alespoň 2 roky.
- Osobní automobil – aktivní řízení podmínkou.
- Dobrou znalost NJ.
- Spolupráci na ŽL + A1.

Nabízíme:
- Stabilní práci v Německu.
- Až 21€/hod.
- Slušné ubytování zdarma.
- Možnost vyplacení zálohy až 400€ měsíčně.
- Možnost přesčasů/turnusů.

V případě zájmu nás kontaktujte na telefonu +420 773 220 313 nebo zašlete svůj CV na email [email protected]

Zaměstnanecké výhody, benefity

Ubytování zdarma.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Německá firma s působností ve strojírenském průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Montér, zámečník

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Montážník, montér, zámečník, mechanik

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Praxe na obdobné pozici.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

BOHEMIA WORKS Montagen Management s.r.o., firma zprostředkovávající zakázky pro řemeslníky v Německu.
Jsme společnost poskytující firmám z Německa kvalifikované zaměstnance na konkrétní zakázky. Disponujeme týmem kvalifikovaných personalistů a profesionálů, kteří se postarají o Vaši dlouhodobou spokojenost.

Bohemia Works Montagen Management z Českých Budějovic.
ID: 4420459  Datum zveřejnění: 8.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 80 000 Kč/měsíc