Svářeči kovů

Bombardier Transportation Czech Republic, a. s. (MPSV)

Místo práce
Svatopluka Čecha 1205, 470 01 Česká Lípa, Okres Česká Lípa
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-27
Mzdové podmínky (brutto)
22033 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Svářeči (72121)

Pracoviště a kontakty

Firma:Bombardier Transportation Czech Republic, a. s., IČ 49902083
Pracoviště:Svatopluka Čecha 1205, 470 01 Česká Lípa 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-09-27
Mzdové rozpětí:od 22033 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, přísp. na životní a penz. pojištění
Dovolená navíc
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nadnárodní společnost Bombardier Transportation je světová jednička na trhu kolejových vozidel. Náš závod v České Lípě je pokračovatelem Vagónky a brzy oslavíme 100 let existence. Zabýváme se svařováním konstrukcí osobních vlaků pro různé zákazníky v Evropě.
V současné době pro náš rostoucí tým hledáme kolegy na pozici Svářeč kovů.
Pracovní náplň
- Svařování kovů, úprava a sestavování částí svařenců do celků, příprava pro svařování, jejich spojování stehováním a úprava svárů broušením
- Seřizování, ošetřování a údržba svařovacích zařízení
- Čtení a používání výkresové dokumentace

Požadujeme
- Platný svářecí průkaz, výhodou zkouška EN ISO 9606-1 pro metodu svařování 135.
- Úspěšné vykonání vstupního testu
- Zdravotní způsobilost

Nabízíme
- Zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti
- Nástupní mzda tarif 22.033,- Kč + měsíční výkonnostní prémie až 14%
- 37,5 hodinový pracovní týden
- Týden dovolené navíc (tedy 25 dnů dovolené ročně)
- Roční výkonnostní odměnu
- Náborový příspěvek ve výši 20 000,- Kč pro kvalifikovaného svářeče, příspěvek 15 000,- Kč pro zaměstnance BT za doporučení nového svářeče
- Příspěvek na životní a penzijní pojištění
- Možnost dalšího profesního růstu a zvyšování kvalifikace
- Zdravotní péče včetně očkování proti chřipce
- Sportovní a kulturní aktivity, teambuilding

Místo výkonu práce: Česká Lípa, Svatopluka Čecha 1205

Poslední změna:2016-09-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Česká Lípa

číslo volného místa: 11187680756

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Zkoušky svařování - elektrickým obloukem v ochranné atmosféře CO2- zkoušky podle EN (úřední zkouška)
Zkoušky svařování - elektrickým obloukem v ochranné atmosféře argonu - zkoušky podle EN (úřední zkouška)