Koordinátor

BonJob

Místo práce
Valašské Meziříčí, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
22.04.2018
Mzdové podmínky (brutto)
20000-30000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- nábor zaměstnanců do dělnických pozic (inzerce, pohovory, testy)
- denní komunikace se stávajícími zaměstnanci, mistry a vedoucími pracovníky
- kompletní administrativní podpora náborových projektů
- administrativa (pracovní smlouvy, ukončení PP a zajištění jejich podpisu, distribuce výplatních pásek, zpracování měsíčních výkazů přidělených zaměstnanců )
- zodpovědnost za plnění objednávky na svém úseku a řešení podnětů od
- příprava podkladů pro mzdy přidělených zaměstnanců

Zaměstnanecké výhody, benefity

-práci na HPP s odpovídajícím ohodnocením
- služební auto
- telefon

Informace o náboru

Zaslat průvodní dopis s životopisem na daný e-mail. Nechodit osobně na pobočku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Zprostředkováváme práci převážně pro klienty zabývající se dělnickými profesemi.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min. SŠ s maturitou
- velmi dobrá znalosti MS Office - Excel, Word, Outlook
- výborné komunikační dovednosti, asertivní osobnost, schopnost rychle reagovat
- odolnost vůči stresu, časová flexibilita, schopnost práce v časové tísni
- pečlivost, odpovědnost, organizační schopnosti
- ŘP sk. B - aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Bonjob s.r.o. pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.
Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3220653  Datum zveřejnění: 9.4.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000-30000