Pracovník v elektrotechnice

BonJob

Místo práce
Dvořákova 997, Lanškroun, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
15.04.2018
Mzdové podmínky (brutto)
20000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Montáž výrobků

Zaměstnanecké výhody, benefity

- ubytování zdarma
- poukázky Sodexo - 1200,-Kč/rok
- 5 týdnů dovolené
- po plném zaučení zvýšení mzdy dle schopností
- příjemný pracovní tým
- jistota práce v prosperující společnosti
- 13. plat
- teplé jídlo za 25,- Kč
- docházkový bonus
- zajímavé a motivující firemní benefity
- podpora sportovních aktivit a zdraví
- firemní kulturní a společenské akce

Informace o náboru

Nechodit do podniku osobně, potřeba si sjednat termín pohovoru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro našeho významného klienta, který je jeden z nejvýznamnějších výrobců sklo/keramicko – kovových pouzder používaných na ochranu vysoce citlivých elektronických zařízení hledáme spolehlivé pracovníky na pozici dělník/ce v elektrotechnice

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Dělník v elektrotechnice

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- pracovitost
- manuální zručnost ( jemná motorika)
- časovou flexibilitu
- spolehlivost
- pečlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Bonjob s.r.o. pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.
Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3355757  Datum zveřejnění: 9.4.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000