Brambles – Graduate Development Programme

  Prague, Czechia

  Full time

  JR1844


Apply


CHEP je součástí investiční skupiny Brambles. Jsme mezinárodní společnost s více než 14 000 zaměstnanci po celém světě. Náš inovativní přístup na poli logistiky nám umožňuje zlepšovat dodavatelský řetězec a zároveň být ohleduplný vůči životnímu prostředí. Jsme inovativní, dynamická společnost a záleží nám na spokojenosti zákazníků a zaměstnanců.

Job Description

Brambles – Graduate Development Programme
Podporujeme logistiku v celém dodavatelském řetězci – od pěstitele a výrobce po každý typ distributora včetně velkých obchodních řetězců. Jsme jednou z největších společností, o kterých jste kdy slyšeli. Minimalizujeme dopad na životní prostředí, protože prosazujeme principy obnovitelnosti, opětovného používání a recyklace a omezování zdrojů, a tím pozitivně přispíváme komunitám, ve kterých působíme. Přesouváme více zboží k více lidem a na více míst na než jakákoliv jiná společnost na světe. Přidáte-li se k nám, budete součástí společnosti, která investuje a roste.

Koho hledáme?

Hledáme nadšené absolventy se smyslem pro byznys, kteří nám přinesou nové a kreativní nápady a stanou se našimi budoucími lídry. Jste-li ambiciózní, plní nových myšlenkek a nápadů, rádi se učíte nové věci a máte rádi výzvy a zároveň máte sebevědomí vyzvat i nás, jste ti, které hledáme. Měli byste mít alespoň bakalářské ukončené studium v oboru, který vám poskytl perspektivu a schopnost řešit problémy inovativně, máte nyní možnost prokázat svého týmového ducha. Protože působíme ve více než 60 zemích, budete potřebovat skutečně mezinárodní myšlení a alespoň dva jazyky, jedním z nich by měla být angličtina.

Výzva

Nabízíme vám reálnou pozici v naší společnosti, kde budete moct řešit charitativní i obchodní výzvy, a díky kterým získáte různé zkušenost s regionálním přesahem. Stejně jako bude tento program zahrnovat různé funkce ve společnosti, od prodeje po další podpůrné funkce, tak poznáte i všechny části dodavatelského řetězce: od pěstitele přes výrobce po prodejce.

Smysluplná práce

Naším cílem je propojovat lidi s s každodenními potřebami jejich života. S Brambles má práce smysl. Díky nám lidé dostanou, co potřebují, a to způsobem, který chrání omezené zdroje planet, a vy můžete hrdě mluvit o své práci se svou rodinou.

Udržitelnost, o to běží

Hned zpočátku jsme zjistili, že sdílení a opětovné využití našich omezených zdrojů, je to pravé pro společnost i naše podnikání. Jako průkopníci ekonomiky sdílení jsme díky tomu vytvořili jednu z nejudržitelnějších logistických společností na světě. Spolu s našimi partnery řešíme společné výzvy, od boje s plýtváním potravinami po ochranu lesů. Když se připojíte k Brambles, budete obklopeni lidmi, kterým na světě záleží a něco pro něj skutečně dělají. Každý den tak budete mít příležitost něco změnit.

Co vám můžeme nabídnout:

  • Školení a rozvoj přizpůsobený vašim individuálním cílům a potřebám
  • Reálné zodpovědnosti
  • Zkušeného mentora
  • Specializovaného kouče

Jste na tuto výzvu připraveni?

  • Je třeba mít nejméně bakalářský titul v oblasti, která vás zajímá
  • Vedle anglického jazyka na plynulé úrovni je vhodné znát ještě další jazyk používaný v EU
  • V případě zájmu zašlete prosím Váš životopis v anglickém jazyce

Využijte tuto jedinečnou příležitost připojit se ke kultuře, která se vyznačuje agilitou, různorodností a udržitelností. Nenechte si ujít tuto příležitost!

We are an Equal Opportunity Employer and we are committed to developing a diverse workforce in which everyone is treated fairly, with respect, and has the opportunity to contribute to business success while realizing his or her potential. This means harnessing the unique skills and experience that each individual brings and we do not discriminate against any employee or applicant for employment because of race, color, sex, age, national origin, religion, sexual orientation, gender identity, status as a veteran, and basis of disability or any other federal, state, or local protected class.

ndividuals fraudulently misrepresenting themselves as Brambles or CHEP representatives have scheduled interviews and offered fraudulent employment opportunities with the intent to commit identity theft or solicit money. Brambles and CHEP never conduct interviews via online chat or request money as a term of employment. If you have a question as to the legitimacy of an interview or job offer, please contact us at [email protected]


Apply

About Us
Brambles companies, including CHEP, help move more goods to more people, in more places than any other organisation on earth. Our 330 million pallets, crates and containers are continuously in motion, forming the invisible backbone of the global supply chain and the world’s biggest brands trust us to help them transport their goods more efficiently, sustainably and safely. As pioneers of the sharing economy, Brambles created one of the world's most sustainable logistics businesses through the share and reuse of its platforms under a model known as ‘pooling’. Brambles primarily serves the fast-moving consumer goods (e.g. dry food, grocery, and health and personal care), fresh produce, beverage, retail and general manufacturing industries. The Group employs more than 10,000 people and operates in over 60 countries with its largest operations in North America and Western Europe. For further information, please visit www.brambles.com.

Poslat společnosti životopis
ID: 4062634  Datum zveřejnění: 15.4.2021