Kontrolor

BRANO a.s. (MPSV)

Místo práce
Šumperská 1349, 783 91 Uničov, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-24
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (75430)

Pracoviště a kontakty

Firma:BRANO a.s., IČ 45193363
Pracoviště:BRANO a.s. - pracoviště Uničov, Šumperská 1349, 783 91 Uničov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední
Pracovní poměr:od 2016-10-24
Mzdové rozpětí:od 16000 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Šumperská č.p. 1349, Uničov.
Požadavky: vyučení ve strojírenském oboru, znalost měření posuvnými měřidly, mikrometrem, dobrý zdravotní stav, samostatnost, přesnost, smysl pro detail.
Nabízíme: zvláštní prémie, podnikové stravování, dovolená navíc, 10% mzdový bonus po zapracování, příspěvek na závodní stravování ve výši 34 Kč/jídlo, příplatek za odpolední směnu 7 Kč, příspěvek na penzijní ve výši 300 Kč měsíčně, příspěvek na životní pojištění ve výši 500 Kč měsíčně, dovolená ve výši 25 dnů, příspěvek na rekreaci.
První kontakt je možný POUZE mailem.

Poslední změna:2016-10-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 11592360779

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity