Vodič MKD

BRANTNER TRANSPORTS SLOVAKIA, s.r.o.

Místo práce
Česká republika, Německo, Rakousko (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 500 - 2 200 EUR/měsícSamozrejmost vcasne platby

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jazdime pravidelne prepravy medzi rakuskom a nemeckom

Zaměstnanecké výhody, benefity

Praca v stabilnej firme z dlhorocnou tradiciou. Vozidla Mercedes-Benz Actros.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

C, E

Osobnostní předpoklady a dovednosti

VP, OP,Psychotesty,lekarska prehliadka, KKV, Tachografova karta, spolahllivost a prijemne vystupovanie pri styku so zakaznikom

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dopravná spoločnosť z úspešnou históriov v oblasti dopravy a logistiky
ID: 3871380  Datum zveřejnění: 14.2.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 500 EUR/měsíc