PPC specialista

BRASTY GROUP s.r.o.

Místo práce
Na Střelnici 48, Lazce, Olomouc, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zkušenost není úplně rozhodující, ale snaha učit se a rozvíjet základní znalosti ano. Troufneš si na správu PPC účtů se statisícovými měsíčními rozpočty?

Co budeš dělat:

vytvářet online PCC kampaně
spravovat české i zahraniční PPC účty se statisícovými měsíčními rozpočty (Adwords, Facebook)
tvořit obsah kampaní, analyzovat jejich výsledky, připravovat reporty
pomáhat nám rozvíjet oddělení online reklamy
dále se vzdělávat a hledat nová řešení
reportovat výsledky své práce
pomáhat k dobré náladě v kanceláři

Co je k tomu potřeba znát, mít nebo umět:

Google Adwords, Sklik, Facebook, Google Analytics budou tvoje každodenní nástroje, ale to asi tušíš
naše kampaně mají velký rozpočet, takže předešlé zkušenosti z oblasti reklamy, remarketingu, shopping kampaní jsou velkou výhodou
hlavu plnou nápadů dokážeme ocenit a za každou novou myšlenku jsme rádi
schopnost dodržovat termíny je zásadní
dovednost analyzovat kampaně a dotáhnout je k vyšší výkonnosti je opravdu potřeba
Zkušenosti se službami na správu PPC kampaní (PPC Bee, SuperMetrics, Data Studio, ROI Hunter) výhodou
fungujeme jako tým, takže schopnost oboustranně se podělit o nové znalosti je pro nás klíčová

No a co nabízíme:

kancelář kousek od centra Olomouce
pružnou pracovní dobu
benefity taky máme – kávovar, velké slevy na náš sortiment, …
budget na další vzdělávání a rozvoj zaměstnanců
šanci na opravdový kariérní postup - rádi dáváme příležitost našim kolegům se ukázat
připojit se můžeš hned

Nepropásni příležitost a dej nám o sobě vědět!

Zaměstnanecké výhody, benefity

sick day, více dnů volna, bonusy/prémie, školení, sleva na firemní produkty, sportovní a kulturní akce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Internetová nákupní galerie parfémů, hodinek, šperků a kosmetiky.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3999929  Datum zveřejnění: 12.3.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc